Trwa ładowanie...
djwnkm5

Zgolił brodę a fani płaczą. Piotr Stramowski w roli grzecznego chłopca

Aktor uwielbiany przez płeć piękną postanowił na wiosnę ocieplić wizerunek. Niestety, decyzje celebrytów nie zawsze idą w parze z zachwytem fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Do tej pory, Piotr Stramowski grał role macho
Do tej pory, Piotr Stramowski grał role macho (ONS.pl, Fot: ons)
djwnkm5

Najpierw pozbył się zadziornego irokeza a jakiś czas później zgolił brodę. Dziś wygląda o 10 lat młodziej i... łagodniej. Zupełnie tak, jakby odnalazł w sobie nowe, trochę milsze alter ego. Fani są niepocieszeni i nie skąpią komentarzy pod zdjęciami na Instagramie.

"Resztki z brody? Lato się zbliża. Rozumiem powód strzyżenia.A,za bródkę,dziękuję i pozdrawiam", "Żona w krótkich włosach wygląda rewelacyjnie,ale Pan bez zarostu jakoś nie koniecznie...facet musi mieć brodę! Broda to nie moda", pisali fani.

Piotra, w wersji bez brody będziemy mogli zobaczyć w polsko-brytyjskiej produkcji, "Katyń- Ostatni świadek". Film wchodzi na ekrany kin 11 maja i przedstawia historię dziennikarza z Bristolu, który wpada na trop sprawy samobójstwa polskiego żołnierza przebywającego w obozie dla uchodźców. W ten sposób, po raz pierwszy pozna prawdziwą historię Katynia.

djwnkm5

Oprócz Piotra, w filmie zobaczymy Roberta Więckiewicza i Alexa Pettyfera.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

djwnkm5

Podziel się opinią

Share
djwnkm5
djwnkm5