Trwa ładowanie...
daq4i1m

Złodzieje włamali się do domu Shakiry i Pique. Zniknęły kosztowności

Jak podaje zagraniczna prasa, do hiszpańskiego domu piłkarza i piosenkarki włamali się złodzieje. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Shakira i Pique wpadli w tarapaty
Shakira i Pique wpadli w tarapaty (East News)
daq4i1m

Dom pary, który został ograbiony, znajduje się we wchodzącym w metropolitarny obszar Barcelony mieście Esplugues de Llobregat, w północno-wschodniej Hiszpanii. Z posiadłości Shakiry i Pique zniknęły drogocenne drobne przedmioty, takie jak zegarki i biżuteria. Jak donosi "Daily Mail", na razie wiadomo, że byli to "profesjonaliści", gdyż działali szybko i nie pozostawili po sobie żadnych śladów, a jakikolwiek hałas został stłumiony szalejącą w tym czasie nad miastem burzą.

Zobacz też: Beto Perez pokazał nam, jaki trening robił z Shakirą. To jemu gwiazda zawdzięcza figurę

Ani Shakiry, ani jej dzieci podczas włamania nie było w domu. Piosenkarka przebywała w tym czasie w Kolonii, gdzie grała koncert. Pique natomiast, który przygotowuje się do mundialu w Rosji, jechał do Niemiec, by towarzyszyć ukochanej.

daq4i1m

Gdy doszło do zdarzenia, w domu gwiazdorskiej pary na piętrze spali tylko rodzice piłkarza. Z ustaleń policji wynika, że na szczęście nikomu nic się nie stało. Śledztwo w sprawie włamania trwa, ale nie dokonano jeszcze zatrzymań, donosi portal "Mirror".

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

daq4i1m

Podziel się opinią

Share
daq4i1m
daq4i1m