Trwa ładowanie...
d4l5cdn
News

Złote Globy 2017. Ryan Gosling wygłosił wzruszające podziękowania

Ryan Gosling otrzymał w niedzielny wieczór statuetkę Złoty Glob w kategorii „Najlepszy aktor w komedii lub musicalu”. To pierwsze takie wyróżnienie dla gwiazdy obsypanego nagrodami obrazu „La la land” w reżyserii Damiena Chazelle’a. Podczas odbioru nagrody aktor wzruszył wszystkich swoją przemową. Ryan Gosling podziękował m.in. swojej partnerce Evie Mendes, a także wspomniał zmarłego niedawno brata ukochanej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Złote Globy 2017. Ryan Gosling wygłosił wzruszające podziękowania
(East News)
d4l5cdn

Ryan Gosling został uhonorowany Złotym Globem za swoją pierwszoplanową kreację w filmie „La la land”. 36-letni gwiazdor po raz pierwszy dostąpił zaszczytu odebrania tej prestiżowej nagrody. Aktor w chwili wręczenia statuetki wygłosił niezwykle wzruszającą mowę. Wspomniał on w niej m.in. brata swojej partnerki, który przegrał niedawno walkę z chorobą nowotworową.

Podczas gdy ja śpiewałem, tańczyłem, grałem na pianinie i miałem jedno z najlepszych moich filmowych doświadczeń, moja pani wychowywała naszą córkę, oczekując drugiej i usiłowała pomóc swojemu bratu w walce z nowotworem – powiedział Gosling odbierając Złoty Glob na uroczystej gali w Beverly Hilton Hotel.

Ryan Gosling znany jest z tego, że niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym. Przypomnijmy, że gwiazdor „La la land” od 2011 roku związany jest z aktorką Evą Mendes. Para doczekała się dwóch córeczek.

d4l5cdn

Gdyby ona nie podjęła się tego wszystkiego, dzięki czemu zdobyłem to doświadczenie, z pewnością stałby dziś tutaj ktoś inny, nie ja. Zatem kochanie, dziękuję ci.

Ryan Gosling wygłosił również druga przemową, którą tym razem poświęcił samej produkcji Chazelle’a. Zdaniem aktora „La la land” to ważny film o dążeniu do realizacji własnych marzeń:

To, co najbardziej poruszyło mnie w tym filmie, to tak ważna idea dążenia do marzeń mimo przeciwności. To piękna wiadomość, którą przekazał światu Damien.

d4l5cdn

Z opinią Ryana Goslinga zgodziła się odtwórczyni żeńskiej roli pierwszoplanowej – Emma Stone:

Zgadzam się z tobą, myślę że ta idea filmu jest bardzo inspirująca. To, co dzieje się między bohaterami, co przechodzą jest bardzo realistyczne i ludzkie, nawet w tych niezwykłych okolicznościach. Kiedy śpiewają i tańczą, a wszystko jest tak kolorowe.

d4l5cdn

Podziel się opinią

Share

d4l5cdn

d4l5cdn