Trwa ładowanie...
d1cbsh7

Zmarł Konrad Gaca: "To był młody, uparty chłopak"

Zmarł Konrad Gaca, promotor walki z otyłością, trener wielu gwiazd. W rozmowie z Wirtualną Polską wspomina go Mariusz Pudzianowski - To był młody chłopak. Zawzięty, uparty jak ja, dążący do celu, który sobie postawił.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Konrad Gaca
Konrad Gaca (East News, Fot: VIPHOTO)
d1cbsh7

Informację o śmierci Konrada Gacy podał "Kurier Lubelski". W rozmowie z Wirtualną Polską potwierdziła to prokuratura. Mężczyzna miał 42 lata.

Z Mariuszem Pudzianowskim rozmawialiśmy zaraz po tym, gdy dowiedział się o śmierci kolegi – Do mnie to nie dociera. Pracowaliśmy razem z Konradem od 11 lat. To był młody chłopak. Zawzięty, uparty jak ja, dążący do celu, który sobie postawił. Pomagałem mu od początku. Zaczynaliśmy w malutkiej siłowni, salce pięć na pięć metrów. Teraz, gdy zaczął osiągać sukcesy, mógł tak naprawdę zacząć żyć. Nie ogarniam tego.

Gaca to autor autorskiego programu Mądrego Odchudzania GACA SYSTEM. Założył profesjonalne ośrodki pomagające ludziom zrzucić kilogramy. Wydał też kilka książek.

Występował w telewizji jako ekspert. Miał też swój własny program w TVP. Był ponadto wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski w Kulturystyce & Wellness i Fitness & Wellness. Z kolei w 2011 roku zdobył tytuł "Top Menedżera 2011", przyznawany przez redakcję „Kuriera Lubelskiego".

d1cbsh7

Podziel się opinią

Share

d1cbsh7

d1cbsh7