Trwa ładowanie...
d4hfgn1

Zmarła mama Louisa Tomlinsona z zespołu One Direction

Johannah Deakin miała zaledwie 43 lata. Mama 25-letniego piosenkarza cierpiała na białaczkę.
Share
Louis Tomlinson
Louis TomlinsonŹródło: Facebook.com
d4hfgn1

Kobieta osierociła siódemkę dzieci. Chłopak często dzielił się z fanami zdjęciami rodzinnymi, był dumny z mamy i rodzeństwa, które jest od Louisa sporo młodsze. Piosenkarz ma 18-letnią siostrę Lottie, 16-letnią Felicite, bliźniaczki Phoebe i Daisy mają po 12 lat, a Doris i Ernest zaledwie po 2. Dzieci są niewiele starsze od syna Tomlinsona, który urodził się w styczniu 2016 roku.

Deakin zmarła w szpitalu. Od kilku miesięcy walczyła z bardzo agresywną odmianą raka krwi. Niestety, terapia okazała się nieskuteczna, chociaż kobieta była pod doskonałą opieką londyńskich lekarzy.

Johannah pracowała jako położna, udzielała się też charytatywnie, co zaszczepiła najstarszemu synowi, który również wspierał finansowo wiele akcji społecznych, prowadził i współorganizował bale charytatywne, a swoich fanów poprzez media społecznościowe namawiał do wspomagania instytytucji wspierających, na przykład, nieuleczalnie chore dzieci.

d4hfgn1

Louis Tomlinson obiecał, że podczas występu w finale brytyjskiej wersji programu "X Factor" odda hołd swojej mamie, która zawsze wspierała go i dopingowała. To między innymi jej piosenkarz zawdzięcza fakt, że odniósł ogromny sukces na scenie muzycznej.

Informacja o śmierci mamy zbiegła się z pojawieniem się w sieci solowego singla Tomlinsona, "Just Hold On".

d4hfgn1

Podziel się opinią

Share
d4hfgn1
d4hfgn1