Trwa ładowanie...

Zmarła przyjaciółka księżnej Kate. Co się stało?

Żona księcia Williama jest w żałobie? Jej zmarła przyjaciółka z dzieciństwa miała zaledwie 34 lata, bardzo ciężko chorowała.

Zmarła przyjaciółka księżnej Kate. Co się stało?Źródło: East News
d1ndh9s
d1ndh9s

Isobel Kennerley aż 3 lata walczyła z chorobą, która powoli ją wyniszczała. Cierpiała na nowotwór mózgu. Z księżną Kate znała się od lat, jednak od dłuższego czasu ich relacje pozostawały luźne. Isobel i Kate Middleton przyjaźniły się od 1990 roku. Kiedy się poznały, były jeszcze dziećmi. Połączyła je pasja do harcerstwa. Niestety, po kilku latach okazało się, że wspólne zainteresowania to za mało, by utrzymać bliską relację.

Gdy Middleton zaczęła chodzić do prywatnej szkoły, znalazła sobie nowe grono znajomych. Isobel tymczasem rozpoczęła naukę w szkole publicznej. O kobiecie zrobiło się głośno, gdy na jaw wyszła jej dawna zażyłość z brytyjską księżną.

Dziewczyna zaczęła chorować 3 lata temu, w wieku 31 lat. O jej zmaganiach i pragnieniu powrotu do zdrowia opowiedziała mediom mama zmarłej, Christine Eeley. Wyznała, że wszystko zaczęło się od silnego bólu po lewej stronie ciała. Gdy okazało się, że wyniki badań jednoznacznie wskazują na guza mózgu, Isobel i jej rodzina byli zdruzgotani.

Nie sądzili, że to wyrok śmierci, jednak leczenie nie dawało rezultatów. Ani naświetlania, ani chemioterapia nie przyniosły efektów. W 2016 roku kobieta przestała chodzić, wkrótce stała się więźniem własnego ciała. Zmarła po 7 tygodniach przebywania w hospicjum. Odejście 34-latki bardzo wpłynęło na jej matkę, która teraz zapowiada walkę o prawo śmiertelnie chorych osób do godnej śmierci.

d1ndh9s

Kennerley pozostawiła nie tylko mamę, ale i męża, za którego wyszła w 2010 roku.

Zmarła przyjaciółka księżnej Kate Daily Mail
Zmarła przyjaciółka księżnej Kate Źródło: Daily Mail

Księżna Kate z dziećmi wychodzą z samolotu. Urocza rodzina!

d1ndh9s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ndh9s