Trwa ładowanie...
d1oe5js

Zmarła wielka gwiazda Bollywood. Utonęła w hotelowej wannie

Sridevi Kapoor była znana z udziału w ponad 300 produkcjach Bollywood. Przedwczesna śmierć 54-letniej aktorki zszokowała rzeszę jej fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zmarła Sridevi Kapoor
Zmarła Sridevi Kapoor (Reuters)
d1oe5js

O śmierci 54-letniej aktorki poinformowali członkowie jej rodziny. Na początku media podawały, że gwiazda zmarła na atak serca podczas uroczystości weselnych w Dubaju. Jednak z raportu z sekcji zwłok wynika zupełnie co innego. Sridevi Kapoor odeszła na skutek przypadkowego utonięcia w hotelowej wannie po tym, jak straciła przytomność.

Sridevi Kapoor urodziła się 13 sierpnia 1963 roku i już od czwartego roku życia występowała w filmach Bollywood. Wystąpiła w takich klasykach bollywoodzkiego kina jak "ChaalBaaz" (Oszust), "Sadma" (Wstrząs), czy "Chandni" (Światło księżyca).

Miała silną pozycję na rynku i dyktowała własne warunki wielu producentom. Mogła sobie na to pozwolić ponieważ jej udział w produkcji gwarantował tłumy w kinach. Kapoor była tak wielką gwiazdą, że wiele scenariuszy było tworzonych specjalnie dla niej. W 2013 roku za wybitne osiągnięcia artystyczne otrzymała nawet order Padma Shri, indyjskie odznaczenie cywilne, przyznawane przez rząd federalny Indii.

Portal BBC News podaje, że wielu fanów aktorki zgromadziło się pod jej domem w Mumbaju. Kondolencje dla bliskich Sridevi przekazał nawet premier Indii Narendra Modi.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d1oe5js

Podziel się opinią

Share
d1oe5js
d1oe5js