Trwa ładowanie...

Zmasakrowana Beata Wiater szuka sprawców wypadku

Beata Wiater to wokalistka znana m.in. ze współpracy z Marylą Rodowicz. Artystka ostatnio uległa bardzo poważnemu wypadkowi. Została potrącona przez samochód, kiedy jechała rowerem.

Share
Zmasakrowana Beata Wiater szuka sprawców wypadku
Źródło: East News
d47b4c7

Do wypadku z udziałem Wiater doszło 22 lipca na bocznej drodze w okolicach Chechły.. Wokalistka została potrącona przez samochód osobowy. Jak poinformowała poszkodowana, w aucie było kilka osób, ale nikt nie udzielił jej pomocy.

Beata Wiater opublikowała wstrząsający post na swoim profilu na Facebooku. Artystka pokazała zdjęcia zmasakrowanej twarzy. Zaapelowała też do ewentualnych świadków zdarzenia. Prosi o informacje o sprawcach, albo o anonimowy donos do komisariatu policji w Ropczycach.

- Dokładnie tydzień temu o tej porze leżałam na poboczu drogi nieprzytomna z bólu... Pamiętam całkiem sporo szczegółów. Z każdym dniem coraz więcej. Dziękuję za porady, za wsparcie, za dobre chęci, słowa od was wszystkich. Proszę czekać cierpliwie na moją odpowiedź czy reakcje, bo odpisuje wtedy, kiedy się lepiej czuję. Pokazuję foto pierwszych dni po uderzeniu [pisownia oryginalna] - napisała w mediach społecznościowych.

Za nieudzielenie pomocy sprawcom grożi do 3 lat więzienia.

d47b4c7

Podziel się opinią

Share
d47b4c7
d47b4c7