Trwa ładowanie...
d2uveax
News

Zmęczona księżna Kate na zakupach. Chyba było jej ciężko...

Życie księżnej to nie tylko bale, bankiety i zagraniczne podróże, ale też całkiem przyziemne kwestie.
Podziel się
Księżna Kate
Księżna Kate (Daily Mail)
d2uveax

Ostatnio paparazzi przyłapali uwielbianą w Wielkiej Brytanii księżną Kate na zakupach. Wydaje się, że akurat ona mogłaby poprosić innych o wykonanie sprawunków, ale może księżna postanowiła samodzielnie wybrać świąteczne podarunki dla najbliższych. A może miała chęć wyrwać się z domu, który w swoje władanie wzięła dwójka maluchów?

Kate podczas zakupów miała na sobie płaszcz, w którym pokazała się już wcześniej - w czarno-białą pepitkę. Do tego płaskie, wygodne kozaki. Włosy, które niedawno znacznie skróciła, związała w kitkę. W dłoniach miała torbę i zakupy, wyraźnie było jej dość ciężko.

Księżna wyglądała na zmęczoną i nie uśmiechała się promiennie, jak ma w zwyczaju podczas oficjalnych wyjść. Gdybyśmy nie wiedzieli, że ta 33-latka jest żoną następcy tronu, na podstawie zdjęć umieszczonych w "Daily Mail" na pewno byśmy na ten pomysł nie wpadli.

d2uveax

Następne dni będą dla Kate zapewne dość ciężkie - czekają ją przygotowania do pierwszych świąt z małą Charlotte. Dziewczynka nie będzie wiedziała co się dzieje, ale jej brat, 2-letni George już nie może doczekać się gwiazdki.

Książę William powiedział ostatnio o swoich obawach związanych ze świętami. Podobno nie spodziewa się spać w wigilię, ponieważ mały George prawdopodobnie będzie skakał jak królik, zapewne z niecierpliwością oczekując na prezenty.

Co sądzicie o codziennym wizerunku księżnej?

Księżna Kate Daily Mail
Księżna Kate (Daily Mail)
Księżna Kate East News
Księżna Kate (East News)
d2uveax

Podziel się opinią

Share
d2uveax
d2uveax