Trwa ładowanie...
d41xwus
Muzyka

Zmiana line-upu pierwszych urodzin 28. piętra klubu The View!

Bruce Fiedler, znany na świecie pod pseudonimem Sigala, miał zagrać dziś na pierwszych urodzinach 28. piętra klubu The View. Niestety, o godzinie 16.00 jego management z Londynu poinformował organizatorów o konieczności odwołania występu z powodów zdrowotnych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zmiana line-upu pierwszych urodzin 28. piętra klubu The View!
(Materiały prasowe)
d41xwus

Przyjaciele klubu: Maria Sadowska, Patricia Kazadi i Baron z zespołu Afromental z przyjemnością podjęli się wyzwania i uatrakcyjnią huczne obchody pierwszych urodzin 28. piętra klubu. - Jest nam niezmiernie przykro z powodu choroby Bruce’a. Mamy nadzieję, że szybko wróci do zdrowia. Cudownie jest z kolei wiedzieć, że nasi przyjaciele i jednocześnie topowi, polscy artyści są chętni wesprzeć nas w tej sytuacji i wystąpią przed naszymi gośćmi dzisiejszej nocy. Maria Sadowska, Patricia Kazadi i Baron z Afromental to gwarancja dobrej muzyki i doskonałej atmosfery - mówi Szymon Tomasik, Dyrektor Kreatywny The View.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Bilety na dzisiejsze wydarzenie w cenie 30 PLN.

d41xwus

The View to blisko 1000m2 unikalnej powierzchni składającej się z dwóch poziomów zapewniających najwyższą jakość zabawy, zaprojektowanych w duchu architektury Nowego Jorku, ściśle nawiązujących do atmosfery panującej w najlepszych miejscach tego miasta. Klub należy do międzynarodowej sieci lokali gastronomicznych, z których aż 7 znajduje się właśnie w NYC. Klub znajduje się na 28 i 32 piętrze Spektrum Tower, jednego z najnowocześniejszych budynków biurowych w Polsce, w samym sercu Warszawy przy ul. Twardej 18, pomiędzy ul. Emilii Plater, a Rondem ONZ.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

ZOBACZ TEŻ #gwiazdy: Mąż spełnił jej wielkie marzenie! Prezent z okazji rocznicy ślubu był strzałem w dziesiątkę!

d41xwus

Podziel się opinią

Share
d41xwus
d41xwus