Trwa ładowanie...
adam król
18-08-2013 11:25

Żmuda-Trzebiatowska da ostatnią szansę Królowi?

Żmuda-Trzebiatowska da ostatnią szansę Królowi?
d319n2q
d319n2q

Niedawno media donosiły o rozstaniu Marty Żmudy-Trzebiatowskiej i jej wieloletniego partnera, Adama Króla. Związek aktorki i tancerza uchodził za jeden z najbardziej udanych w polskim show-biznesie.

Para wystąpiła nawet w bijącym rekordy popularności Tańcu z gwiazdami, gdzie zajęła wysokie trzecie miejsce. Ostatnio zakochani coraz rzadziej widywani byli razem. Podczas tegorocznego festiwalu w Międzyzdrojach Marta znów pojawiła się sama.

Adam zawsze był przy niej, a teraz to się zmieniło. Marta była jakaś nieobecna. Smutna, nie chciała rozmawiać - zdradziła Rewii jej koleżanka.

Krótko po tym okazało się, że Marta zerwała z Adamem. Nie wiadomo, jakie były oficjalne powody rozstania, ale znajomi gwiazdy doszukują się ich nawet w... prawie jazdy.

Do niedawna Marta nie miała prawa jazdy, dlatego była zależna od Adama. Teraz jest samodzielna. Zaczęli żyć oddzielnie i trudno im, a szczególnie Adamowi odnaleźć się w tej sytuacji - dodała informatorka tygodnika.

Tancerzowi podobno trudno pogodzić się z odejściem ukochanej i namawia ją na wspólny wyjazd do Grecji, który mógłby pomóc uratować ich związek.

Sądzicie, że da Królowi ostatnią szansę?

d319n2q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d319n2q