Trwa ładowanie...
anna lewandowska

Zmysłowe zdjęcie Lewandowskiej. Zaufała fotografce

Anna Lewandowska cieszy się wakacyjnym czasem na Majorce. Choć przede wszystkim wypoczywa tam z rodziną, to też trenuje i pracuje nad swoimi biznesowymi projektami. Taka praca to czysta przyjemność.

Share
Anna Lewandowska cieszy się wakacjami, jak tylko może
Anna Lewandowska cieszy się wakacjami, jak tylko możeŹródło: AKPA
d3gkvoz

Lewandowska na nudę nie narzeka. Pracuje nad aplikacją treningową, nad cateringiem dietetycznym, nad warsztatami sportowymi dla kobiet, organizuje treningi za pośrednictwem mediów społecznościowych, dba o swoją markę kosmetyczną, robi sesje zdjęciowe, a do tego wszystkiego znajduje czas na bycie mamą dla swoich dwóch córeczek, na randki z mężem Robertem... Jej doba liczy mniej więcej tyle samo godzin co doba Beyonce.

Ania chętnie dzieli się efektami sesji zdjęciowych, które powstały podczas wakacji. Ostatnie zdjęcie ukazuje trenerkę w bardzo zmysłowej odsłonie.

Zobacz: Burza po zdjęciu Anny Lewandowskiej. Maja Staśko i Edyta Litwiniuk zabierają głos

Lewandowska, zapowiadając nowe produkty kosmetyczne w swojej firmie, opublikowała czarno-białe zdjęcie, do którego pozuje bez koszulki. Fotka jest bardzo zmysłowa i widać, że trenerka ma spore zaufanie do fotografki. Zdjęcie wykonała Dorota Szulc, która nie tylko przyjaźni się z Lewandowską, ale od dłuższego czasu pracuje nad sesjami fotograficznymi dla Anny. Panie się nie rozstają.

Lewandowska od kilku tygodni przebywa z rodziną na słonecznej Majorce. Tam może cieszyć się wakacjami teoretycznie z dala od paparazzi, choć i tam zdarzyło się, że zrobiono im z ukrycia zdjęcia. W wielu wywiadach Lewandowska przyznawała, że chciałaby z mężem częściej podróżować i czuć się jak anonimowa turystka. Oby miała taką szansę.

d3gkvoz

Podziel się opinią

Share
d3gkvoz
d3gkvoz