Trwa ładowanie...

Znamy coraz więcej szczegółów dotyczących ciąży Natalii Siwiec. Ile plotek się potwierdzi?

Informacja o ciąży Natalii Siwiec była sporym wydarzeniem w polskim show-biznesie. Modelka sprytnie ukrywała zaokrąglony brzuszek, choć obecnie jest już w piątym miesiącu ciąży. Jak dowiedział się "Fakt", modelka urodzi dziewczynkę.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Znamy coraz więcej szczegółów dotyczących ciąży Natalii Siwiec. Ile plotek się potwierdzi?Źródło: ONS.pl
dfli93h
dfli93h

Celebrytka od dłuższego czasu zapowiadała w mediach, że wraz z mężem Mariuszem Raduszewskim, przygotowują się do powiększenia rodziny. Dopiero kiedy modelka pojawiła się na jednej z imprez branżowych w białej, ocisłej sukience, wszystko stało się jasne.

- Gdy z Mariuszem dowiedzieli się, że będzie córeczka od razu zaczęli się zastanawiać jak ją nazwać. Po gorących debatach zgodnie uznali, że spośród imion dziewczęcych najbardziej podoba im się Helenka – powiedział tabloidowi znajomy pary.

Obecnie przyszli rodzice wpadli w wir zakupów i przygotowań do narodzin upragnionej córeczki. - Nie chcą czekać na ostatnią chwilę. Mają już śpioszki i zabawki. Kupowanie dziecięcych akcesoriów sprawia Natalii sporo frajdy – dodaje informator gazety. Podobno Natalia stale powtarza znajomym, że obecnie show-biznes zszedł u niej na dalszy plan. O ile narastające plotki można podważać, ciężko uwierzyć w to, żeby modelka zrezygnowała z bycia w blasku fleszy.

Jak myślicie, ciąża Siwiec przebije popularnością narodziny Klary Lewandowskiej?

Zobacz, o czym marzy Natalia Siwiec?

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
ONS.pl
Źródło: ONS.pl
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dfli93h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfli93h