Trwa ładowanie...
d484uoz
News

Znamy daty koncertów Natalii Nykiel

W czerwcu Natalia Nykiel zagra na dachu Red Bull Tour Bus w 7 miastach wybranych podczas dwutygodniowego głosowania internatów. Znane są już dokładne daty koncertów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Znamy daty koncertów Natalii Nykiel
(Materiały prasowe)
d484uoz

W czerwcu Red Bull Tour Bus będzie podróżował po Polsce, goszcząc na pokładzie Natalię Nykiel. Autobus zatrzyma się 6 czerwca w Gliwicach, 7 czerwca w Częstochowie, 13 czerwca w Rzeszowie, 14 czerwca w Radomiu, 18 czerwca w Słupsku. Dzień później autobus dotrze na ostatni przystanek tegorocznej trasy – do Bydgoszczy.

Przygotowania do Red Bull Tour Bus trwają. Specjalnie na tę trasę Natalia poszerzy skład zespołu i zaprezentuje swoje utwory w jeszcze mocniejszych, electro grungeowych aranżacjach. Będzie to jedyna okazja, aby usłyszeć wokalistkę w tej zaskakującej odsłonie.

Już przy okazji ubiegłorocznej trasy Error Tour, Natalia w rozmowie z serwisem Red Bull Muzyka zdradziła, że oprócz samodyscypliny, występy live wymagają od niej "kondycji na maksa”.

d484uoz

- Jakbym miała inny materiał, bardziej spokojny, to sytuacja byłaby z pewnością łatwiejsza. Ale z racji tego, że mam bardzo energicznie sety, bez kondycji padłabym w połowie. Kondycja przydaje się nie tylko po to, żeby skakać, machać głowa i się rzucać, dobra forma wpływa na mój głos, kondycja jest bardzo ważnym czynnikiem. Staram się jak mogę, jak mam czas to chodzę na basen, biegam na siłowni, dużo jeżdżę rowerem” – opowiadała.

Podczas koncertów Red Bull Tour Bus dobra kondycja przyda się wszystkim, ponieważ energetyczny repertuar Natalii z pewnością porwie widownię.

RED BULL TOUR BUS: NATALIA NYKIEL
06.06.2017 Gliwice – dołącz do wydarzenia na Facebooku
07.06.2017 Częstochowa – dołącz do wydarzenia na Facebooku
13.06.2017 Rzeszów – dołącz do wydarzenia na Facebooku
14.06.2017 Radom – dołącz do wydarzenia na Facebooku
18.06.2017 Słupsk – dołącz do wydarzenia na Facebooku
19.06.2017 Bydgoszcz – dołącz do wydarzenia na Facebooku
21.06.2017 Olsztyn – dołącz do wydarzenia na Facebooku
Wejście od godz. 19:30
Wstęp wolny

Więcej informacji: www.redbull.pl/tourbus
#

tourbuspl

d484uoz

Partnerem trasy jest Radio Zet.

Materiały prasowe
Materiały prasowe
d484uoz

Podziel się opinią

Share

d484uoz

d484uoz