Trwa ładowanie...
d4cogs1

Znamy imię trzeciego dziecka Kate i Williama. To książę Louis

Para książęca wybrała już imię dla najmłodszej pociechy. Informacja została podana w oficjalnym komunikacie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Dumni rodzice zaprezentowali syna światu
Dumni rodzice zaprezentowali syna światu (East News)
d4cogs1

Jeszcze nie opadły emocje po narodzinach trzeciego dziecka Kate i Williama, a jedną z najbardziej elektryzujących kwestii jest imię najmłodszego z Windsorów. Książę i księżna zdecydowali, że nowo narodzony syn będzie nazywał się Louis Arthur Charles.

Bukmacherzy chętnie wykorzystywali to zainteresowanie. W przypadku, gdyby urodziła się dziewczynka, typowali różne imiona, jak: Alicja, Alexandra, Elżbieta lub Wiktoria czyli takie, które zapisały się w królewskiej historii. Częściowo tajemnica została odkryta, gdy okazało się, że para książęca powitała na świecie chłopca.

d4cogs1

Od tego momentu jeszcze intensywniej ruszyła giełda chłopięcych imion. Obstawiano, że książę będzie nazywał się po dziadku Williama, Filip lub ojcu królowej, Albert. Na liście znajdował się także Karol, ale w ostatnim czasie na prowadzenie wysuwał się Arthur.

Warto zaznaczyć, że bukmacherzy mogli nie mijać się z prawdą, a nawet celnie obstawić wszystkie typy. Przypomnijmy, że dzieci w brytyjskiej rodzinie królewskiej otrzymują często potrójne imiona. Książę William to William (Wilhelm) Arthur Philip Louis, a jego dzieci, czyli George to tak naprawdę George Alexander Louis, a z kolei jego młodsza siostra to Charlotte Elizabeth Diana.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4cogs1

Podziel się opinią

Share
d4cogs1
d4cogs1