Trwa ładowanie...
d1uo03z

Znamy oficjalną przyczynę śmierci Chestera Benningtona. Lider Linkin Park popełnił samobójstwo

Kiedy kilka dni temu media obiegła informacja o śmierci Chestera Benningtona, wokalisty Linkin Park, wszyscy myśleli, że to tylko ponury żart. Niestety szybko okazało się, że jest to prawda. Plotkowano, że przyczyną śmierci było samobójstwo. Koroner zajmujący się sprawą, oficjalnie potwierdził, że artysta powiesił się w swojej posiadłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Znamy oficjalną przyczynę śmierci Chestera Benningtona. Lider Linkin Park popełnił samobójstwo
(East News)
d1uo03z

Lekarz sądowy, Dr Christopher Rogers z biura koronera i lekarza sądowego w Los Angeles potwierdził, że przyczyną śmierci Chestera Benningtona było samobójstwo przez powieszenie. Jak wynika z raportu opublikowanego na stronie biura, sprawa została oficjalnie zamknięta. Teraz ciało piosenkarza zostanie poddane autopsji oraz badaniom toksykologicznym.

ZOBACZ TEŻ: Nie żyje Chester Bennington

Warto dodać, że wokalista od lat zmagał się z licznymi uzależnieniami oraz depresją. Chester podobno bardzo przeżył śmierć swojego przyjaciela, Chrisa Cornella, który niedawno również popełnił samobójstwo.

Chester Bennington popełnił samobójstwo 20 lipca 2017 roku o godz. 9 rano. Na razie nie znamy szczegółów dotyczących jego pogrzebu.

d1uo03z

Podziel się opinią

Share
d1uo03z
d1uo03z