Trwa ładowanie...
d1wqt0p

Znamy płeć dziecka Olgi Kalickiej

Aktorka, która zyskała popularność, dzięki serialowi "Rodzinka.pl" jest w ciąży. Poznajcie płeć dziecka Olgi Kalickiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poród lada chwila.
Poród lada chwila. (East News, Fot: East News)
d1wqt0p

Miniony rok dla serialowej aktorki był z pewnością przełomowy. Kalicka kilka miesięcy temu ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

"Jutro rozpoczyna się rok szkolny. Dla wielu to nowy etap życia, nowa droga, więc życzę by była owocna i piękna!" - zaczęła tajemniczo i dodała: "Ja też zaczynam nowy etap. Zostanę wkrótce po raz pierwszy mamą i za parę lat również wrócę do szkoły, ale już w innej roli. Póki co pokazuję wam zdjęcie z perspektywy małego człowieka, który rośnie w moim brzuszku. Czekamy na ciebie... rodzice!" - napisała na Instagramie.

Przypomnijmy, że Olga jest w szczęśliwym związku i wraz z partnerem wyczekują swojej pierwszej pociechy. Jak udało się dowiedzieć "Super Expressowi", na świecie niedługo przywitają córkę. Nie zdradzili jednak jeszcze imienia.

d1wqt0p

Warto zaznaczyć, że aktorka mimo stanu błogosławionego nie zwalniała tempa zawodowego. Uczestniczyła w nagraniach serialu czy też sprawdziła się w nowej roli, prowadząc taneczne show Polsatu "World of Dance Polska". Trzeba przyznać, że ciąża służy aktorce, gdyż wygląda świetnie.

Czekamy na radosną nowinę.

d1wqt0p

Podziel się opinią

Share

d1wqt0p

d1wqt0p