Trwa ładowanie...
d2uza08

Znamy szczegóły ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego!

Wielbiciele brytyjskiej rodziny królewskiej już nie mogą się doczekać tego pięknego dnia. Co wiemy o uroczystości ślubnej Meghan i Harry'ego?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle i książę Harry wkrótce staną na ślubnym kobiercu
Meghan Markle i książę Harry wkrótce staną na ślubnym kobiercu (Instagram.com)
d2uza08

Bez wątpienia to jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku. Książę Harry, który zasłynął z imprezowego stylu życia, w końcu postanowił się ustatkować. Jego wybranką została piękna aktorka, Meghan Markle, znana z serialu "Suits". W listopadzie 2017 r. zakochani ogłosili zaręczyny, co spotkało się z ogromnym entuzjazmem Brytyjczyków i fanów pary na całym świecie.

Na oficjalnym profilu Kensington Palace na Twitterze pojawiły się szczegóły dotyczące ślubu Markle i Harry'ego. Potwierdziła się m.in. data ceremonii, czyli 19 maja.

- Książę Harry i Meghan Markle są ogromnie wdzięczni za wiele dobrych życzeń, jakie otrzymali od ogłoszenia ich zaręczyn. Z niecierpliwością czekają na ten dzień, w którym będą mogli dzielić się swoim świętem z innymi. Chcą też podzielić się poniższymi informacjami na temat ich ślubu, który odbędzie się 19 maja. Dziś potwierdzili, że ich ślub rozpocznie się o godzinie 12. O godzinie 13 odbędzie się procesja powozów wokół Windsor Town. Uroczystości weselne odbędą się w St George's Hall. Wieczorem książę Walii wyda prywatne przyjęcie dla pary, bliskich przyjaciół i rodziny.

d2uza08

Jesteśmy niezmiernie ciekawi, jaką kreację wybierze Meghan Markle. Czekacie na to wydarzenie?

ZOBACZ TAKŻE: Książę Harry i jego ukochana przestali się ukrywać

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d2uza08

Podziel się opinią

Share

d2uza08

d2uza08