WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Znane są przyczyny śmierci Gabrielle Crahan. Córka współtwórcy Slipknota miała zaledwie 22 lata

Kilka dni temu muzyk numetalowego zespołu Slipknot opublikował na FB i Instagramie smutną wiadomość o śmierci córki Gabrielle. Wiadomo już co było przyczyną śmierci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gabrielle Crahan wraz ojcem
Gabrielle Crahan wraz ojcem (East News)
WP

Córka współzałożyciela Slipknota Shawna Crahana zmarła z powodu przedawkowania narkotyków. Jak donosi portal TMZ, sanitariusze, którzy znaleźli kobietę w jej domu w Hollywood, próbowali przeprowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową. Niestety było już za późno. Na miejscu zdarzania znajdowały się dowody świadczące o zażywaniu narkotyków. Wiadome jest też, że córka gwiazdora borykała się z uzależnieniem od substancji psychoaktywnych.

Rodzina Gabrielle jest pogrążona w żałobie. Jej ojciec nie może pogodzić się z tak wielką stratą. Muzyk zamieścił oświadczenie na Facebooku.

- Ze złamanym sercem i ogromnym bólem muszę przekazać wam informację, że moja córka, Gabrielle, zmarła wczoraj, 18 maja. Miała 22 lata - pisze Shaw Crahan. - Załatwiane są sprawy pogrzebowe. Ja i moja rodzina prosimy o poszanowanie prywatności. Dziękujemy - napisał

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP