ycipk-2wjwux

Znane są przyczyny śmierci Gabrielle Crahan. Córka współtwórcy Slipknota miała zaledwie 22 lata

Kilka dni temu muzyk numetalowego zespołu Slipknot opublikował na FB i Instagramie smutną wiadomość o śmierci córki Gabrielle. Wiadomo już co było przyczyną śmierci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gabrielle Crahan wraz ojcem
Gabrielle Crahan wraz ojcem (East News)
ycipk-2wjwux

Córka współzałożyciela Slipknota Shawna Crahana zmarła z powodu przedawkowania narkotyków. Jak donosi portal TMZ, sanitariusze, którzy znaleźli kobietę w jej domu w Hollywood, próbowali przeprowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową. Niestety było już za późno. Na miejscu zdarzania znajdowały się dowody świadczące o zażywaniu narkotyków. Wiadome jest też, że córka gwiazdora borykała się z uzależnieniem od substancji psychoaktywnych.

Rodzina Gabrielle jest pogrążona w żałobie. Jej ojciec nie może pogodzić się z tak wielką stratą. Muzyk zamieścił oświadczenie na Facebooku.

- Ze złamanym sercem i ogromnym bólem muszę przekazać wam informację, że moja córka, Gabrielle, zmarła wczoraj, 18 maja. Miała 22 lata - pisze Shaw Crahan. - Załatwiane są sprawy pogrzebowe. Ja i moja rodzina prosimy o poszanowanie prywatności. Dziękujemy - napisał

ycipk-2wjwux
ycipk-2wjwux
ycipk-2wjwux
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2wjwux