Trwa ładowanie...
d2i3qo2

Znów razem? Michał Koterski i Marcela Leszczak nie zaprzeczają

Pod koniec 2019 r. głośno było o rozpadzie związku Michała Koterskiego i Marcela Leszczak. Najnowsze zdjęcia udowadniają, że postanowili dać sobie kolejną szansę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcela Leszczak i Misiek Koterski na ściance
Marcela Leszczak i Misiek Koterski na ściance (ONS.pl)
d2i3qo2

Jakiś czas temu fanów zaniepokoiło to, że Michał Koterski i Marcela Leszczak przestali obserwować się na Instagramie oraz dodawać wspólne zdjęcia. Niedługo potem na pytania zadawane przez dociekliwych, Marcela odpowiedziała, że nie ma już narzeczonego, choć wciąż są w bliskim kontakcie z uwagi na syna Fryderyka. Fani poczuli dużo zawodu, ale najwyraźniej to nie był definitywny koniec.

Zobacz wideo: Michał Koterski twierdzi, że nie jest za "swingowaniem"

Misiek i Marcela znów publikują wspólne foty , a zaczęło się od premiery filmu "Swingersi", w której Michał Koterski zagrał jedną z ról. Na ostatnim ze zdjęć opublikowanych u boku Marceliny napisał:

d2i3qo2

"Moja perła w koronie ... i uciekająca panna młoda".

Fani zaczęli dociekać, czy ów tajemniczy komentarz nie jest deklaracją, że para znów jest razem. W końcu ma to sens - mają przecież syna i być może przez wzgląd na niego, postanowili kolejny raz odbudować swoją relację. Reakcja Michała na komentarz fanki daje wiarygodne poszlaki.

"Miło, że znów jesteście razem. Dużo miłości dla was" - czytamy w komentarzach.

"Dziękuję" - odparł Michał Koterski, dając tym samym do zrozumienia, że fanka ich przejrzała. Co o tym sądzicie?

Zobacz też: Marcelina Leszczak i Michał Koterski znów razem

d2i3qo2

Podziel się opinią

Share
d2i3qo2
d2i3qo2