Trwa ładowanie...
Megafon.pl
09-02-2017 08:25

Zobacz, pierwsze zdjęcia przyszłych córeczek Madonny! Piosenkarka znowu zapragnęła zaadoptować afrykańskie dzieci

Piosenkarka po raz kolejny zostanie matką. Obecnie załatwia wszelkie niezbędne procedury adopcyjne i już w najbliższym czasie zabierze do domu dwie małe bliźniaczki z Malawi. Zobaczcie pierwsze zdjęcia Esther i Stelli!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Zobacz, pierwsze zdjęcia przyszłych córeczek Madonny! Piosenkarka znowu zapragnęła zaadoptować afrykańskie dzieciŹródło: ONS/Instagram.com
df6654b

Brytyjski "Daily Star" podał, że 58-letnia Królowa Popu adoptuje dwie czteroletnie dziewczynki z Malawi, które noszą imiona Esther i Stella. Na tym gazeta nie poprzestała. W jej internetowym wydaniu można zobaczyć zdjęcie Lourdes, córki Madonny, przytulającej Esther i Stellę w sierocińcu w Malawi.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Piosenkarka na początku lutego 2017 roku pojawiła się w sądzie z dziećmi, ich wujkiem i ojcem, by dopełnić adopcji. Po śmierci ich matki, dziewczynki znalazły się pod opieką babci, ta jednak nie mogła się nimi zająć, więc trafiły do sierocińca.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Amerykanka oprócz własnych dzieci, wspomnianej Lourdes i syna Rocco, ma już dwoje adoptowanych dzieci z Malawi, syna Davida Bandę i córkę Mercy, oboje liczą sobie 11 lat. "Daily Star" twierdzi, że niektórzy mieszkańcy Malawi są wściekli na Madonnę, ponieważ posługując się statusem gwiazdy, ominęła szereg formalności adopcyjnych.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Madonna wydała trzynasty longplay - "Rebel Heart" - w marcu 2015 roku. W trwającej od początku lat 80. karierze sprzedała pond 300 milionów płyt na całym świecie. Wśród jej największych hitów znajdują się "Like A Virgin", "Papa Don't Preach", "Like A Prayer", "Vogue", "Take A Bow", "Frozen", "Music", "Hung Up" czy "4 Minutes". Zagrała także w kilku filmach (m.in. "Evita", Desperacko poszukując Suzan") oraz napisała książkę dla dzieci.

Madonna ma 56 lat AFP
Madonna ma 56 lat Źródło: AFP
Madonna ONS.pl
Madonna Źródło: ONS.pl
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

df6654b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
df6654b