Trwa ładowanie...
d2ympil
Megafon.pl
Muzyka

Zobacz, pierwsze zdjęcia przyszłych córeczek Madonny! Piosenkarka znowu zapragnęła zaadoptować afrykańskie dzieci

Piosenkarka po raz kolejny zostanie matką. Obecnie załatwia wszelkie niezbędne procedury adopcyjne i już w najbliższym czasie zabierze do domu dwie małe bliźniaczki z Malawi. Zobaczcie pierwsze zdjęcia Esther i Stelli!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zobacz, pierwsze zdjęcia przyszłych córeczek Madonny! Piosenkarka znowu zapragnęła zaadoptować afrykańskie dzieci
(ONS/Instagram.com)
d2ympil

Brytyjski "Daily Star" podał, że 58-letnia Królowa Popu adoptuje dwie czteroletnie dziewczynki z Malawi, które noszą imiona Esther i Stella. Na tym gazeta nie poprzestała. W jej internetowym wydaniu można zobaczyć zdjęcie Lourdes, córki Madonny, przytulającej Esther i Stellę w sierocińcu w Malawi.

Instagram.com

Piosenkarka na początku lutego 2017 roku pojawiła się w sądzie z dziećmi, ich wujkiem i ojcem, by dopełnić adopcji. Po śmierci ich matki, dziewczynki znalazły się pod opieką babci, ta jednak nie mogła się nimi zająć, więc trafiły do sierocińca.

Instagram.com

Amerykanka oprócz własnych dzieci, wspomnianej Lourdes i syna Rocco, ma już dwoje adoptowanych dzieci z Malawi, syna Davida Bandę i córkę Mercy, oboje liczą sobie 11 lat. "Daily Star" twierdzi, że niektórzy mieszkańcy Malawi są wściekli na Madonnę, ponieważ posługując się statusem gwiazdy, ominęła szereg formalności adopcyjnych.

Instagram.com

Madonna wydała trzynasty longplay - "Rebel Heart" - w marcu 2015 roku. W trwającej od początku lat 80. karierze sprzedała pond 300 milionów płyt na całym świecie. Wśród jej największych hitów znajdują się "Like A Virgin", "Papa Don't Preach", "Like A Prayer", "Vogue", "Take A Bow", "Frozen", "Music", "Hung Up" czy "4 Minutes". Zagrała także w kilku filmach (m.in. "Evita", Desperacko poszukując Suzan") oraz napisała książkę dla dzieci.

Madonna ma 56 lat AFP
Madonna ma 56 lat
Madonna ONS.pl
Madonna
d2ympil

Get the look

d2ympil

Podziel się opinią

Share

d2ympil

d2ympil