Trwa ładowanie...
d2841n8

Zoe Kravitz potajemnie poślubiła swojego chłopaka Karla Glusmana

Zoe Kravitz, córka Lenny’ego Kravitza, w tajemnicy wzięła ślub ze swoim chłopaka. Para miała się pobrać dopiero w następnym miesiącu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zoe Kravitz potajemnie poślubiła swojego chłopaka Karla Glusmana
Zoe Kravitz potajemnie poślubiła swojego chłopaka Karla Glusmana (East News)
d2841n8

Zoe Kravitz wzięła ślub w tajemnicy

Według wszelkich doniesień Zoe Kravitz w tajemnicy wyszła za mąż za swojego chłopaka Karla Glusmana, z którym spotyka się juz od trzech lat. Para oficjalnie miała się pobrać dopiero w następnym miesiącu we Francji. Jak się okazało, zakochani nie mogli już dłużej czekać.

Magazyn “Us Weekly” informuje, że córka Lenny’ego Kravitza i aktorki Lisy Bonet, zmieniła już swój stan cywilny. Kravitz spotyka się z Glusmanem od 2016 r., zawsze wypowiadała się o swoim partnerze w bardzo czuły sposób.

d2841n8

- Czuję się tak, jakbym wszystko zaczynała na nowo - 30. urodziny, zawarcie małżeństwa, praca nad moim show, produkcja. To tak jakby wszystko nabrało większej głębi. Chciałabym teraz robić mniej , ale o wiele lepiej. Zamiast brać na swoje barki zbyt dużą ilość projektów, wolałabym się skupić na jednym, ale porządnie. Staram się cieszyć życiem i spędzać czas z tymi, których kocham najbardziej - mówi Zoe Kravitz.

Dodała również, że Glusman oświadczył się jej “w domu, w dresie”.

Zoe Kravitz ma pojawić się w drugim sezonie “Big Little Lies”, gdzie występuje również Nicole Kidman, która w przeszłości była zaręczona z jej ojcem.

Karl Glusman jest również aktorem, występował m.in. wraz z Kravitz w filmie “Zwierzęta nocy”.

d2841n8

Podziel się opinią

Share
d2841n8
d2841n8