Trwa ładowanie...

Zofia Zborowska o burzy wokół antykoncepcji: "nikt mi za to nie zapłacił!"

Kilka dni temu Zofia Zborowska wywołała dyskusję w sieci na temat naturalnej antykoncepcji. Aktorka przyznała w poście na Facebooku, że żałuje iż tak późno dowiedziała się o jej istnieniu. Od tej pory zachęca inne kobiety do jej stosowania. Jakich używa argumentów? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w naszym wideo.

Share
Zofia Zborowska o burzy wokół antykoncepcji: "nikt mi za to nie zapłacił!"
Źródło: ONS.pl
d3lzm0v

Gwiazda jest zafascynowana tradycyjnym kalendarzykiem. Podobno korzysta z niego przez ponad pół roku i póki co jest zachwycona. Zapewnia też, że jest to jej prywatna opinia, na którą nikt inny nie miał wpływu.

- To nie jest żadna reklama, nikt mi za to nie zapłacił! - zapewnia Zofia Zborowska w rozmowie z WP. - Mam świra na punkcie ekologii. Mi naturalna antykoncepcja była przedstawiana jako takie "metody babci" - dodaje. -Kurde, ludzie, żyjemy w XXI wieku, fajne są takie udogodnienia! - mówi celebrytka.

Skuteczność doustnej antykoncepcji specjaliści szacują na ponad 99 procent. Dlaczego Zborowska zaufała więc naturalnej metodzie? Aby się tego dowiedzieć, obejrzyjcie nasze wideo.

d3lzm0v

Podziel się opinią

Share
d3lzm0v
d3lzm0v