Trwa ładowanie...
dz93eib

Zofia Zborowska pojawiła się na imprezie w sukience mamy. "Ta kiecka ma ponad 40 lat"

Zofia Zborowska to aktorka, która kojarzona jest z ogromnego dystansu do swojej osoby. Potwierdza to na wszelkich imprezach i w mediach społecznościowych. Tym razem na prezentacji kolekcji popularnej sieciówki pojawiła się w sukience swojej mamy, Marii Winiarskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zofia Zborowska na premierę kolekcji znanej sieciówki założyła sukienkę mamy.
Zofia Zborowska na premierę kolekcji znanej sieciówki założyła sukienkę mamy. (Instagram.com)
dz93eib

Zofia Zborowska szczegółowo opisała sytuację z ostatniego eventu. Jedna z dziennikarek zapytała o to, co sądzi o sytuacji, w której celebrytki tylko raz pokazują się w kupionej sukience. - Dość szybko odpowiedziałam, że nie rozumiem tego skoro zapłaciłam za te ubrania i mam pralkę oraz szybko dodałam, że sukienkę w kwiatki, którą właśnie mam na sobie pożyczyłam od swojej mamy, która to (O LOSIE!!) była w niej w zeszłym tygodniu na premierze filmu "Ach śpij kochanie" - napisała na Instagramie (zachowano oryginalną pisownię).

Aktorka na premierze tego filmu zapytała swoją mamę o to, czy pożyczy jej tę sukienkę. - No pewnie Zośka! Ta kiecka ma ponad 40 lat, kupiłam ją w Londynie na ulicy Portobello i jest z prawdziwej żorżety!! - odpowiedziała Maria Winiarska.

- Nie dajmy się robić w bambuko i nie gódźmy się na takie idiotyczne trendy - skwitowała Zborowska.

dz93eib

Zofia Zborowska łamie wszelkie konwenanse i pokazuje, że odrobina dystansu jest wręcz wskazana.

Nietrudno domyślić się, że wpis aktorki spodobał się internautom. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. - Za te słowa kocham was po prostu, kobiety - napisała jedna z internautek.

dz93eib

Podziel się opinią

Share

dz93eib

dz93eib