Trwa ładowanie...
d1n7zo6

Żona Aleca Baldwina chwali się formą. Hilaria ćwiczy nawet w szpilkach

Żona Aleca Baldwina potrafi zaimponować w sieci. Instruktorka jogi pokazała swoim fankom, że ćwiczyć i dbać o formę można wszędzie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alec i Hilaria Baldwin tworzą udane małżeństwo
Alec i Hilaria Baldwin tworzą udane małżeństwo (ONS.pl, Fot: AFF)
d1n7zo6

Hliaria i Alec Baldwin tworzą sporą rodzinę z gromadką maluchów (aktor ma jeszcze dorosłą córkę ze związku z Kim Basiger). Para wychowuje razem 4 dzieci – 5-letnią Carmen, 3-letniego Rafaela, 2-letniego Leonarda oraz urodzonego w maju tego roku Romeo Alejandro Davida.

Jego ukochana Hilaria nie jest gwiazdą show-biznesu. Niemniej udaje się jej robić karierę w mediach społecznościowych. Tylko na Instagramie obserwuje ją ponad 600 tys osób.

Być może dlatego nie ma zahamowań przed osobistymi wyznaniami w sieci oraz pokazywaniem, jak wygląda ciało kobiety w zaawansowanej ciąży i niemal tuż po porodzie. A trzeba przyznać, że do formy potrafiła powracać niemal błyskawicznie. Najmłodszego syna urodziła w czerwcu ubiegłego roku,

d1n7zo6

Nic dziwnego, miłośniczka jogi uprawia ją zawsze i wszędzie - podczas zabawy z dziećmi, spaceru na plaży. Wygląda na to, że wymówki w stylu "nie mam na nic czasu" jej nie dotyczą.

Ostatnio na swoim profilu pokazała, że ćwiczyć można także… w szpilkach, i to w korytarzu, tuż przed wyjściem z domu. . Cóż, wygląda na to, że wytrąciła fankom argumenty o braku miejsca i stroju do ćwiczeń. To robi wrażenie!

d1n7zo6

Podziel się opinią

Share

d1n7zo6

d1n7zo6