ycipk-393lot

Żona Bruce'a Willisa uczciła urodziny Demi Moore. Złożyła jej serdeczne życzenia

Emma Heming nie kryje, że podziwia byłą żonę ukochanego. Taka relacja w show-biznesie często się nie zdarza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Emma Heming Willis
Emma Heming Willis (East News)
ycipk-393lot

Demi Moore i Bruce Willis byli jedną z par, która dosłownie rozpalała show-biznes. Byli małżeństwem 13 lat i doczekali się trzech córek: Rummer Glenn, Scout LaRue i Tallulah Belle. W 2000 r. podjęli decyzję o rozwodzie. Szczęścia szukali u boku młodszych od siebie partnerów. Zbiegiem lat Willisowi udało się założyć drugą rodzinę (ożenił się ponownie w 2009 r.). Moore wyszła za mąż za Ashtona Kutchera w 2005 r. ale rozwiodła się z nim osiem lat później.

Jednak choć oboje dawno uznali, że ich drogi się rozeszły, udowodnili, że mogą potrafią stworzyć patrchworkową rodzinę i utrzymywać przyjacielskie stosunki. Jednym z dowodów na to był fakt, że w zorganizowanym w lipcu roaście aktora, jedną z dowcipnie dopiekających mu zaprzyjaźnionych gwiazd, była właśnie Demi Moore, bez ogródek chwaląca się swoim poczuciem humoru.

East News
Podziel się
ycipk-393lot

Dobrymi relacjami z byłą żoną Willisa, może pochwalić się także obecna ukochana aktora, Emma Heming Willis. Nie ukrywa, że traktuje aktorkę jako pełnoprawną członkinię rodziny. Okazję do tego, żeby dać upust emocjom i okazać szacunek Moore, znalazła w 56. Urodziny gwiazdy. Heming postanowiła opublikować czuły wpis.

- Najlepsze życzenia dla tej niesamowicie silnej i pięknej kobiety, Demi, matki tych trzech uroczych dziewcząt. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogę cię nazywać rodziną – napisała na Instagramie i opublikowała zdjęcie Moore z jej trzema pięknymi córkami, przy okazji nie kryjąc zachwytu uroczą czwórką.

Trzeba przyznać, że doniesienia o tym, że Demi Moore zatrzymała czas, nie mijają się z prawdą. Gwiazda wciąż wygląda fantastycznie. Ba, na pierwszy rzut oka wygląda niemal jak równolatka swoich pociech. Takiej formy pozostaje jej tylko pogratulować i życzyć, by służyła jej jeszcze przez długie lata!

ycipk-393lot
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-393lot

ycipk-393lot
ycipk-393lot