Trwa ładowanie...

Żona Colina Firtha ma prześladowcę. To jej były kochanek

Kłopoty w raju? Na to wygląda. Wielu fanów aktora było do tej pory przekonanych, że jego małżeństwo jest idealne. Duży błąd. Jego żona wdała się w romans, teraz kochanek postanowił się mścić.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Żona Colina Firtha ma prześladowcę. To jej były kochanekŹródło: Getty Images
d449dp5

Colin Firth i Livia Giuggioli czarują za każdym razem, gdy pojawiają się razem na czerwonym dywanie. Wydawałoby się, że to para idealna. Ona – producentka, on – doświadczony aktor, który cieszy się szacunkiem tysięcy fanów.

- Spotkaliśmy się w Kolumbii, gdzie Livia pracowała przy produkcji miniserialu "Nostromo". To była miłość od pierwszego wejrzenia, czułem się, jakby uderzył we mnie grom. Wcześniej spotykałem się z aktorkami i to było trudne, aktorzy mają bardzo silne poczucie własnego "ja", i to poczucie w pewnym momencie zaczyna przeważać nad "my". A z Livią nie musimy się ścigać - twierdził Firth w jednym z wywiadów.

Pobrali się w 1997 r. W 2001 r. urodził się ich syn Luca, a dwa lata później Matteo. Mało kto jednak wiedział, że na tym pięknym obrazku są jednak duże rysy.

d449dp5

Kochanek zamienił jej życie w piekło?

W 2015 r. małżeństwo ogłosiło separację. Przez kilka miesięcy żyli osobno. Livia w tym czasie romansowała z dawnym przyjacielem – Marco Brancaccim, włoskim dziennikarzem. Warto dodać, że Brancacci przyjaźnił się także z aktorem. W 2016 r. Colin i Livia wydali wspólne oświadczenie, w którym podkreślili, że wracają do siebie. Dla Brancacciego miał to być prawdziwy cios.

Niedługo później wyszło na jaw, że mężczyzna prześladuje byłą kochankę. Miał wysyłać maile do aktora, w którym opowiadał o związku z jego żoną, wysyłać zdjęcia, dzwonić, pisać SMS-y. Livia mówiła w mediach, że ma stalkera. Sytuacja zaczęła przypominać telenowelę, gdy do dyskusji w mediach włączył się Marco.

Getty Images
Źródło: Getty Images

- Byliśmy zakochani, ona chciała zostawić dla mnie Colina. Moje "prześladowanie" składało się z dwóch wiadomości za pośrednictwem WhatsApp po tym, jak zakończyła nasz związek w czerwcu 2016 r. Napisałem też do Colina e-mail na temat mojego związku z Livią, którego teraz żałuję, a ona złożyła skargę przeciwko mnie ze strachu, że mogę upublicznić to, co mi powiedziała o swoim małżeństwie i pracy. W ciągu roku przesłała mi setki wiadomości na temat miłości, zdjęcia i filmy, a nawet swój pamiętnik - mówił Brancaccia w rozmowie z "The Times".

d449dp5

Livia przyznaje, że kochanek zamienił jej życie w piekło.

Policja potraktowała sprawę poważnie. Jak donosi brytyjski "Daily Mail" i "The Sun" policjanci z Włoch prowadzą dziś śledztwo w sprawie nękania producentki przez dziennikarza. – Są dowody na to, że kobieta była prześladowana. Zachowały się wiadomości i maile. Była przerażona, bo mężczyzna wysuwał poważne groźby w stosunku do niej. Musiała zmienić styl życia przez to, co się działo – mówi w rozmowie z dziennikarzami prokurator Maria Monteleone.

Brancaccia został oskarżony o stalking, ale według włoskiego prawa, musi odbyć się jeszcze przesłuchanie, by sąd zdecydował się na pełen proces. Mężczyźnie grozi 5 lat pozbawienia wolności.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d449dp5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d449dp5