Trwa ładowanie...
d2i65ar

Żona Larry’ego Kinga o rozwodzie: "Nie będę walczyć z umierającym"

Larry King jest w trakcie procesu rozwodowego ze swoją żoną. Shawn King jednak nie zamierza walczyć z umierającym mężem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Żona Larry’ego Kinga o rozwodzie: "Nie będę walczyć z umierającym"
Żona Larry’ego Kinga o rozwodzie: "Nie będę walczyć z umierającym" (Getty Images)
d2i65ar

Larry King z rozwodzi się z żoną

Larry King, gwiazdor amerykańskich talk-show, rozwodzi się z młodszą o 26 lat Shawn Southwick. Para była w związku małżeńskim przez 22 lata. Amerykański dziennikarz złożył papiery rozwodowe we wtorek 20 sierpnia - pisze Pagesix, powołując się na rozmowę z adwokatem dziennikarza.

Z ustaleń serwisu TMZ wynika, że w małżeństwie Kingów nie układało się już od dłuższego czasu. Oprócz kłopotów w życiu prywatnym, Larry boryka się również z ogromnymi problemami zdrowotnymi. Dziennikarz od 6 miesięcy regularnie odwiedza szpital. Według lekarzy nie zostało mu zbyt wiele lat życia.

d2i65ar

Portal podaje również, że Larry złożył pozew o rozwód, ponieważ namówiły go do tego jego dzieci. Ponoć sama Shawn odwiedziła go w szpitalu i prosiła o zmianę decyzji. Źródła zbliżone do Larry’ego twierdzą, że Shawn chce przejąć jak największy majątek po mężu. Zależy jej bowiem, żeby jego dzieci odziedziczyły po nim jak najmniej.

Para pobrała się w 1997 r. i doczekała się dwójki dzieci. Larry King był żonaty 8 razy, z czego 2 razy z tą samą kobietą.

d2i65ar

Podziel się opinią

Share
d2i65ar
d2i65ar