ycipk-2e7gsq

Żona Moskwy rozkręca swój biznes. W spodenkach jej projektu będzie można tańczyć na rurze

Patrycja Moskwa nie przeżywa zbytnio rozstania z mężem. Przedsiębiorcza trenerka fitness rzuciła się w wir obowiązków zawodowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patrycja chce zadbać o niezależność finansową
Patrycja chce zadbać o niezależność finansową (Instagram.com)
ycipk-2e7gsq

Jakiś czas temu media obiegła informacja, że znany z serialu "M jak miłość" Robert Moskwa musiał wyprowadzić się od swojej 25 lat młodszej żony Patrycji. Ponoć aktor za mało angażował się w życie rodzinne oraz opiekę nad córeczką.

- Chciała, aby zrobił to do końca maja. Musi na spokojnie przemyśleć, czy chce jeszcze być w tym związku, czy nie. Robert jest tym załamany, próbował ratować małżeństwo. Znowu zaczął dbać o siebie, ćwiczyć, zmienił stylizacje ubiorów... - zdradził "Super Expressowi" przyjaciel pary.

Zobacz też: Poznajcie Steve'a Jobsa fitnessu. To on wymyślił Zumbę

ycipk-2e7gsq

Patrycja jest instruktorką tańca na rurze. To zawsze imponowało Robertowi, który też uwielbia sport i ćwiczy karate. Teraz jego partnerka postanowiła zarobić na swojej pasji jeszcze więcej i założyła swoją markę produkującą odzież sportową. Dziewczyna opublikowała już na Instagramie kilka zdjęć w spodenkach swojego projektu i otrzymała wiele pozytywnych komentarzy.

ycipk-2e7gsq

Patrycja ma głowę na karku i na pewno uda się jej rozkręcić własny biznes. Nic dziwnego, że w obecnej sytuacji chce zadbać o niezależność finansową. Myślicie, że jest jeszcze szansa, że Robert i Patrycja się zejdą?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2e7gsq

ycipk-2e7gsq
ycipk-2e7gsq