Trwa ładowanie...
d1ooh2z
News

Żona Roberta Moskwy chce jak najszybciej wrócić do treningów pole dance

Żona Roberta Moskwy nie chce zwalniać tempa. Choć jest w zaawansowanej ciąży, podobno nie może się już doczekać, kiedy będzie mogła wrócić do swojej pasji - treningów pole dance.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Żona Roberta Moskwy chce jak najszybciej wrócić do treningów pole dance
(AKPA)
d1ooh2z

Patrycja Moskwa (wcześniej Cieślak) to modelka i trenerka pole dance, zwanego potocznie tańcem na rurze. Zamiłowanie do tańca i charakter sportowca sprawił, że trenowała nawet w ciąży, aż do szóstego miesiąca.Teraz jednak, tuż przed porodem musi szczególnie zadbać o siebie i zwolnić tempo. Mówi się jednak o tym, że już nie może się doczekać, kiedy wróci do swojej szkoły.

Wiem, że chce wrócić do nas jak najszybciej, ale wszystko zależy od tego, jak prędko odzyska formę. Najpewniej zajęcia zostaną wznowione w lecie – powiedziała "Faktowi" osoba współpracująca z żoną aktora.

Robert Moskwa i Patrycja Cieślak spotykali się ze sobą od 2011 roku. Połączyło ich między innymi zamiłowanie do nietypowych sportów - pole dance i karate. W sierpniu 2015 roku, para pobrała się w tajemnicy przez mediami. Dziś małżonkowie spodziewają się swojego pierwszego, upragnionego dziecka. Teraz więc jest czas, by zwolnili tempo i skupili się na sobie. Zostaje tylko czekać i pogratulować pierwszego dziecka!

d1ooh2z

Zobacz także: #gwiazdy: Robert Moskwa zostanie tatą!

d1ooh2z

Podziel się opinią

Share
d1ooh2z
d1ooh2z