Trwa ładowanie...
d4hfcif

Żora Korolyov rozwodzi się. Tancerz ma już nową partnerkę

Do niedawna był wzorowym ojcem i mężem. Jednak tancerz po ośmiu latach małżeństwa zaczyna nowe życie u boku innej kobiety.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tancerz jest obecnie związany z Eweliną Bator
Tancerz jest obecnie związany z Eweliną Bator (Facebook.com)
d4hfcif

Ukraiński tancerz zyskał dużą popularność dzięki udziałowi w "Tańcu z gwiazdami". Wykorzystując znane nazwisko i koneksje, otworzył w 2017 r. w Warszawie akademię artystyczną dla najmłodszych.

-To jest miejsce dla dzieci. Będą się tu uczyć tańca, śpiewu i gry aktorskiej. Takie kompleksowe podejście do młodego człowieka daje znakomite możliwości nauczania. Pomaga stworzyć gwiazdę - powiedział Żora w rozmowie z "Na Żywo".

Choć nowe przedsięwzięcie wymagało ogromnych nakładów czasu i pieniędzy, Korolyow mógł liczyć na wsparcie żony Anny i córki Soni. Choć zawodowo był spełnionym człowiekiem, niespodziewanie do jego małżeństwa wkradł się kryzys. Jak się okazuje, para nie wytrzymała próby czasu i postanowiła się rozstać.

d4hfcif

- Z Żorą nie mamy prawie kontaktu. Jesteśmy w trakcie rozwodu - przyznała Anna w rozmowie z magazynem. Choć na razie nie znamy powodów rozstania, tancerz od kilku miesięcy jest związany z aktorką Eweliną Bator. Miejmy nadzieję, że u boku nowej partnerki będzie miał więcej szczęścia w miłości.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4hfcif

Podziel się opinią

Share

d4hfcif

d4hfcif