Trwa ładowanie...
d1wwr5c

Zosia Ślotała bierze ślub. Zdradziła kiedy

Zosia Ślotała i Kamil Haidar zaręczyli się w wakacje. Powoli planują swój ślub.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zosia Ślotała
Zosia Ślotała (Instagram.com)
d1wwr5c

Zosia Ślotała od wielu lat związana jest z Kamilem Haidarem. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci, a niedawno muzyk oświadczył się celebrytce. Zakochani nie afiszują się ze swoim życiem prywatnym. Nie bywają razem na ściankach, nie udzielają wspólnych wywiadów, starają się chronić swoją relację przed mediami.

Gwiazda od jakiegoś czasu próbuje rozwijać swoją markę dla dzieci i jak wyznała w najnowszym wywiadzie na razie skupia się na tym. Wyjawiła jednak, kiedy planuje ślub.

ZOBACZ: Poruszona Agnieszka Woźniak-Starak wychodzi z premiery "Ukrytej gry" w towarzystwie Zosi Ślotały

- W przyszłym roku. Podjęłam decyzję, że w tym roku skupiam się na rozwoju mojej marki Petite Maison na rynkach zagranicznych. Kamil też jest bardzo zajęty - ma zabukowaną trasę koncertową po Europie. Nie wyrobilibyśmy się, a ponieważ jestem perfekcjonistką, muszę mieć wszystko dograne i dopięte na ostatni guzik - wyznała Ślotała na łamach viva.pl.

d1wwr5c

Celebrytka uchyliła też rąbka tajemnicy na temat sukni ślubnej.

Przeczytaj: Zofia Ślotała w drodze na pogrzeb Woźniaka-Staraka. Pokazała zdjęcie jeziora Kisajno

- Chciałabym sukienkę od polskiej marki. Od zawsze wspieram polskich projektantów, uważam, że mamy czym się chwalić na naszym rynku. Ale wszystkie dzieci - druhny i chłopcy będą ubrani oczywiście w Petite Maison.

Zosia Ślotała i Kamil Haidar zaręczyli się w wakacje na Mazurach. Muzyk zaskoczył ukochaną podczas wyjazdu z najlepszymi przyjaciółmi.

d1wwr5c

Podziel się opinią

Share

d1wwr5c

d1wwr5c