Trwa ładowanie...
d45rsp8

Zosia Ślotała chwali się nową fryzurą na Instagramie: Co za zmiana!

Zofia Ślotała ma nową fryzurę i pokazuje ją fanom na swoim profilu instagramowym. To nie pierwsza gwiazda, która radykalnie zmieniła kolor włosów w ostatnim czasie, ale czy podjęła dobrą decyzję? Zobaczcie jak wygląda "nowa Zosia".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zofia Ślotała
Zofia Ślotała (WP.PL)
d45rsp8

Długie blond włosy już nie są znakiem rozpoznawczym Zofii Ślotały. Jedna z najmodniejszych blogerek parentingowych oraz stylistka gwiazd właśnie zmieniła fryzurę.

Zofia Ślotała, jak przystało na blogerkę, bardzo chętnie pokazuje swoje życie za pośrednictwem social mediów. Wcześniej udostępniła zdjęcia swojego perfekcyjnego mieszkania, a dziś prezentuje na nim siebie w nowej odsłonie z ciemnymi włosami.

Pod opublikowanym zdjęciem zebrała kilka tysięcy komentarzy, w których jej fani gorąco dyskutują nad przemianą. Czy Ślotała poszła w ślady Roberta Lewandowskiego decydując się na tak radykalną pmetamorfozę? A może taki krok to nie przypadek? ‘’Czas na zmianę! Jest moc! Co myślicie? Ja jeszcze muszę się przyzwyczaić !” – pisze Ślotała.

Radykalne metamorfozy fryzjerskie wkraczają na salony. Ciekawe, która z gwiazd następna zdecyduje się na zafundowanie sobie podobnej fryzury?

Zofia Ślotała zdradziła nam swój sekret powrotu do formy po ciąży – sprawdź::

d45rsp8

Podziel się opinią

Share

d45rsp8

d45rsp8