Trwa ładowanie...

Zosia Ślotała podsumowała związek Haidara i Dody. "W końcu jest dobra energia"

Emil Haidar został ojcem, o czym poinformowała Zosia Ślotała. Celebrytka opowiedziała w wywiadzie o nowym członku rodziny.

Zosia Ślotała podsumowała związek Haidara i Dody. "W końcu jest dobra energia"Źródło: ONS.pl
d2ily2x
d2ily2x

Emil Haidar wkroczył do polskiego show-biznesu za sprawą głośnego związku z Dodą. Para chętnie pokazywała się razem publicznie, udzielali też wspólnych wywiadów o swojej miłości. Niestety, uczucie szybko się wypaliło, a byli kochankowie wytoczyli przeciwko sobie kilka spraw sądowych.

Obecnie oboje mają ułożone życie prywatne. Doda poślubiła rok temu Emila Stępnia, a Emil Haidar również jest w szczęśliwym związku. Niedawno na świecie powitał kolejne dziecko, o czym poinformowała Zosia Ślotała na Instagramie. Pokazała też zdjęcie Emila z noworodkiem.

ZOBACZ: Doda nie wykorzystała byłego narzeczonego?: "Nagranie zostało uwiecznione na życzenie osoby penetrowanej"

W ostatnim wywiadzie gwiazda opowiedziała o nowym członku rodziny.

d2ily2x

- Zostałam ciocią, teoretycznie nie pierwszy raz, ale pierwszy raz stało się to od zera, więc się bardzo cieszę. Emilowi urodziła się mała dziewczynka, która jest zdrowa, już są w domu. Moje dzieci są przeszczęśliwe, non stop chcieliby ją trzymać na rękach, więc fajnie. Dla mnie najważniejsze jest to, że oni wszyscy będą się razem wychowywali i będzie im raźniej - powiedziała w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Zosia Ślotała zdradziła również, że nowa partnerka Emila Haidara jest spoza świata mediów. Poza tym różni się znacznie od Dody.

- W życiu Emila to ogromna rewolucja. I w końcu dobra energia i fajny, spokojny czas dla niego i jego partnerki - dodała.

Z wywiadu udzielonego przez Zosię Ślotałę wynika, że były partner Dody jest dużo szczęśliwszy teraz niż w momencie, gdy spotykał się z wokalistką.

d2ily2x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ily2x