Trwa ładowanie...
d283czy

Zosia Ślotała podsumowała związek Haidara i Dody. "W końcu jest dobra energia"

Emil Haidar został ojcem, o czym poinformowała Zosia Ślotała. Celebrytka opowiedziała w wywiadzie o nowym członku rodziny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zosia Ślotała
Zosia Ślotała (ONS.pl)
d283czy

Emil Haidar wkroczył do polskiego show-biznesu za sprawą głośnego związku z Dodą. Para chętnie pokazywała się razem publicznie, udzielali też wspólnych wywiadów o swojej miłości. Niestety, uczucie szybko się wypaliło, a byli kochankowie wytoczyli przeciwko sobie kilka spraw sądowych.

Obecnie oboje mają ułożone życie prywatne. Doda poślubiła rok temu Emila Stępnia, a Emil Haidar również jest w szczęśliwym związku. Niedawno na świecie powitał kolejne dziecko, o czym poinformowała Zosia Ślotała na Instagramie. Pokazała też zdjęcie Emila z noworodkiem.

ZOBACZ: Doda nie wykorzystała byłego narzeczonego?: "Nagranie zostało uwiecznione na życzenie osoby penetrowanej"

W ostatnim wywiadzie gwiazda opowiedziała o nowym członku rodziny.

d283czy

- Zostałam ciocią, teoretycznie nie pierwszy raz, ale pierwszy raz stało się to od zera, więc się bardzo cieszę. Emilowi urodziła się mała dziewczynka, która jest zdrowa, już są w domu. Moje dzieci są przeszczęśliwe, non stop chcieliby ją trzymać na rękach, więc fajnie. Dla mnie najważniejsze jest to, że oni wszyscy będą się razem wychowywali i będzie im raźniej - powiedziała w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Zosia Ślotała zdradziła również, że nowa partnerka Emila Haidara jest spoza świata mediów. Poza tym różni się znacznie od Dody.

- W życiu Emila to ogromna rewolucja. I w końcu dobra energia i fajny, spokojny czas dla niego i jego partnerki - dodała.

Z wywiadu udzielonego przez Zosię Ślotałę wynika, że były partner Dody jest dużo szczęśliwszy teraz niż w momencie, gdy spotykał się z wokalistką.

d283czy

Podziel się opinią

Share

d283czy

d283czy