Trwa ładowanie...
ycipk-3gv092

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona. Z humorem o różnicy wzrostu

Związek Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony od samego początku wzbudza duże emocje. Para zdaje się tym zupełnie nie przejmować i chętnie żartuje na temat dzielących ich różnic.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zosia Zborowska i Andrzej Wrona: para lubi żartować na temat dzielącej ich różnicy wieku.
Zosia Zborowska i Andrzej Wrona: para lubi żartować na temat dzielącej ich różnicy wieku. (ONS.pl)
ycipk-3gv092

Zborowska i Wrona są już po ślubie i wydaje się, że teraz ich związek stał się zdecydowanie spokojniejszy. Dotychczas zakochani rozwijali relację w zaskakująco szybkim tempie. Ślub wzięli po stosunkowo krótkim czasie, co wywołało masę sceptycznych komentarzy w Internecie. Ludzie potrafili przyczepić się niemal do wszystkiego, choć rzeczywiście tempo rozwijania związku było najczęstszym zarzutem.

Zakochani wydają się być jednak niewzruszeni spływającym na nich hejtem. Co więcej, potrafią żartować z dzielących ich różnic. "Jest szansa, że za paręnaście lat będę miała piersi na wysokości jego bioder" - napisała aktorka pod najnowszym zdjęciem. Wywołało to lawinę komentarzy napisanych przez ludzi, którzy entuzjastycznie zareagowali na ten dowcip. "Jesteś naprawdę niemożliwa",, "Padłam" - pisały rozbawione fanki. Inne chwaliły się zaś podobnie dużą różnicą wieku w swoich związkach: "U nas też 22 cm różnicy. Yyy, wzrostu oczywiście".

ycipk-3gv092

A co Wy myślicie o tym żarcie?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3gv092

ycipk-3gv092
ycipk-3gv092