Trwa ładowanie...
d2fsnm7

Zosia Zborowska przyznała, jak poznała Andrzeja Wronę

Od zaręczyn z ukochanym Andrzejem Wroną internauci próbują dowiedzieć się od Zosi Zborowskiej, w jakich okolicznościach para się poznała. Aktorka postanowiła uciąć wszelkie spekulacje.
Share
Zosia Zborowska postanowiła odpowiedzieć ciekawskim fanom
Zosia Zborowska postanowiła odpowiedzieć ciekawskim fanomŹródło: Instagram.com
d2fsnm7

Zosia Zborowska jest córką pary znanych aktorów, Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej. Według internautów było jej łatwiej wejść do świata show-biznesu. W 2015 r. Zosia Zborowska wzięła udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Jej występy spotkały się z pozytywnym odbiorem, a gwieździe udało się uciąć wszelkie negatywne komentarze na swój temat.

W maju 2019 r. Zosia Zborowska zaręczyła się z siatkarzem Andrzejem Wroną. Plotki o ich spotkaniach i kulisach związku nie ustawały. Sama Zosia miała ich dość i postanowiła odpowiedzieć fanom na instagramowym profilu.

Zosia Zborowska napisała: "Zawsze jak robię q&a, najwięcej pytań jest o to, jak poznaliśmy się z Andrzejem. Spieszę z odpowiedzią! Dokładnie rok temu. Śmiesznie, co?"

Aktorka dodała, że swatką roku okazała się przyjaciółka Zofii Zborowskiej, Maja Bohosiewicz, która również nie znała wcześniej siatkarza.

Co sądzicie o odpowiedzi Zosi Zborowskiej? Usatysfakcjonowały was informacje, które przekazała fanom?

d2fsnm7

Podziel się opinią

Share
d2fsnm7
d2fsnm7