ycipk-3y3f9x

Zosia Zborowska przyznała, jak poznała Andrzeja Wronę

Od zaręczyn z ukochanym Andrzejem Wroną internauci próbują dowiedzieć się od Zosi Zborowskiej, w jakich okolicznościach para się poznała. Aktorka postanowiła uciąć wszelkie spekulacje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zosia Zborowska postanowiła odpowiedzieć ciekawskim fanom
Zosia Zborowska postanowiła odpowiedzieć ciekawskim fanom (Instagram.com)
ycipk-3y3f9x

Zosia Zborowska jest córką pary znanych aktorów, Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej. Według internautów było jej łatwiej wejść do świata show-biznesu. W 2015 r. Zosia Zborowska wzięła udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Jej występy spotkały się z pozytywnym odbiorem, a gwieździe udało się uciąć wszelkie negatywne komentarze na swój temat.

W maju 2019 r. Zosia Zborowska zaręczyła się z siatkarzem Andrzejem Wroną. Plotki o ich spotkaniach i kulisach związku nie ustawały. Sama Zosia miała ich dość i postanowiła odpowiedzieć fanom na instagramowym profilu.

ycipk-3y3f9x

Zosia Zborowska napisała: "Zawsze jak robię q&a, najwięcej pytań jest o to, jak poznaliśmy się z Andrzejem. Spieszę z odpowiedzią! Dokładnie rok temu. Śmiesznie, co?"

Aktorka dodała, że swatką roku okazała się przyjaciółka Zofii Zborowskiej, Maja Bohosiewicz, która również nie znała wcześniej siatkarza.

Co sądzicie o odpowiedzi Zosi Zborowskiej? Usatysfakcjonowały was informacje, które przekazała fanom?

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3y3f9x

ycipk-3y3f9x
ycipk-3y3f9x