Trwa ładowanie...
d35qdcw

Zosia Zborowska przyznała, jak poznała Andrzeja Wronę

Od zaręczyn z ukochanym Andrzejem Wroną internauci próbują dowiedzieć się od Zosi Zborowskiej, w jakich okolicznościach para się poznała. Aktorka postanowiła uciąć wszelkie spekulacje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zosia Zborowska postanowiła odpowiedzieć ciekawskim fanom
Zosia Zborowska postanowiła odpowiedzieć ciekawskim fanom (Instagram.com)
d35qdcw

Zosia Zborowska jest córką pary znanych aktorów, Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej. Według internautów było jej łatwiej wejść do świata show-biznesu. W 2015 r. Zosia Zborowska wzięła udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Jej występy spotkały się z pozytywnym odbiorem, a gwieździe udało się uciąć wszelkie negatywne komentarze na swój temat.

W maju 2019 r. Zosia Zborowska zaręczyła się z siatkarzem Andrzejem Wroną. Plotki o ich spotkaniach i kulisach związku nie ustawały. Sama Zosia miała ich dość i postanowiła odpowiedzieć fanom na instagramowym profilu.

d35qdcw

Zosia Zborowska napisała: "Zawsze jak robię q&a, najwięcej pytań jest o to, jak poznaliśmy się z Andrzejem. Spieszę z odpowiedzią! Dokładnie rok temu. Śmiesznie, co?"

Aktorka dodała, że swatką roku okazała się przyjaciółka Zofii Zborowskiej, Maja Bohosiewicz, która również nie znała wcześniej siatkarza.

Co sądzicie o odpowiedzi Zosi Zborowskiej? Usatysfakcjonowały was informacje, które przekazała fanom?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d35qdcw

d35qdcw
d35qdcw