Trwa ładowanie...
d39plkb

Zosia Zborowska zaręczyła się. Pochwaliła się pierścionkiem

Zosia Zborowska od kilku miesięcy jest w związku z Andrzejem Wroną. Mało kto spodziewał się, że tych dwoje ma wobec siebie tak poważne plany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zosia Zborowska pokazała pierścionek zaręczynowy
Zosia Zborowska pokazała pierścionek zaręczynowy (ONS.pl)
d39plkb

Zosia Zborowska przez wiele lat była w związku z przystojnym Mariuszem. Nikt nie spodziewał się, że ta relacja zakończy się. Aktorka długo jednak nie zwlekała i wkrótce była widywana w towarzystwie polskiego siatkarza, Andrzeja Wrony.

Para długo starała się ukrywać swoją relację, ale potem zaczęli pokazywać wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Kilka razy pojawili się razem na czerwonym dywanie. Zakochani są ze sobą od zaledwie kilku miesięcy, ale sportowiec już wie, że Zosia Zborowska jest tą jedyną.

ZOBACZ: Zborowska nie załapała się do "Agenta". "Plany zawodowe zatrzymały mnie w kraju"

W miniony weekend Zosia Zborowska świętowała na Mazurach swoje urodziny. Na przyjęciu pojawili się najbliżsi przyjaciele gwiazdy. Andrzej Wrona zrobił ukochanej ogromną niespodziankę i oświadczył się. To najbardziej zaskakujący prezent urodzinowy.

d39plkb

Zakochani po kilku dniach pochwalili się tym wielkim wydarzeniem. Zosia pokazała też piękny pierścionek.

- Zablokowana for life. Andrzej Wrona najlepszym blokującym plusligi 2018/2019. 81 bloków, ale to ten 82 zapamiętam na zawsze - napisała aktorka.

Siatkarz także opublikował fotkę z narzeczoną.

- Oprócz 81 bloków w sezonie 2018/2019, w zeszły weekend udało mi się zrobić ten jeden, najważniejszy, pojedyńczy blok na Zosię. Dowód na rzeczonym zdjęciu.

d39plkb

Para wygląda na bardzo szczęśliwą, a my przyłączamy się do gratulacji fanów.

d39plkb

Podziel się opinią

Share

d39plkb

d39plkb