Trwa ładowanie...
ycipk-11xf4u

Zosia Zborowska zaręczyła się. Pochwaliła się pierścionkiem

Zosia Zborowska od kilku miesięcy jest w związku z Andrzejem Wroną. Mało kto spodziewał się, że tych dwoje ma wobec siebie tak poważne plany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zosia Zborowska pokazała pierścionek zaręczynowy
Zosia Zborowska pokazała pierścionek zaręczynowy (ONS.pl)
ycipk-11xf4u

Zosia Zborowska przez wiele lat była w związku z przystojnym Mariuszem. Nikt nie spodziewał się, że ta relacja zakończy się. Aktorka długo jednak nie zwlekała i wkrótce była widywana w towarzystwie polskiego siatkarza, Andrzeja Wrony.

Para długo starała się ukrywać swoją relację, ale potem zaczęli pokazywać wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Kilka razy pojawili się razem na czerwonym dywanie. Zakochani są ze sobą od zaledwie kilku miesięcy, ale sportowiec już wie, że Zosia Zborowska jest tą jedyną.

ZOBACZ: Zborowska nie załapała się do "Agenta". "Plany zawodowe zatrzymały mnie w kraju"

ycipk-11xf4u

W miniony weekend Zosia Zborowska świętowała na Mazurach swoje urodziny. Na przyjęciu pojawili się najbliżsi przyjaciele gwiazdy. Andrzej Wrona zrobił ukochanej ogromną niespodziankę i oświadczył się. To najbardziej zaskakujący prezent urodzinowy.

Zakochani po kilku dniach pochwalili się tym wielkim wydarzeniem. Zosia pokazała też piękny pierścionek.

- Zablokowana for life. Andrzej Wrona najlepszym blokującym plusligi 2018/2019. 81 bloków, ale to ten 82 zapamiętam na zawsze - napisała aktorka.

ycipk-11xf4u

Siatkarz także opublikował fotkę z narzeczoną.

- Oprócz 81 bloków w sezonie 2018/2019, w zeszły weekend udało mi się zrobić ten jeden, najważniejszy, pojedyńczy blok na Zosię. Dowód na rzeczonym zdjęciu.

Para wygląda na bardzo szczęśliwą, a my przyłączamy się do gratulacji fanów.

ycipk-11xf4u

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-11xf4u

ycipk-11xf4u
ycipk-11xf4u