Trwa ładowanie...

Zuzanna Borucka pokazała zdjęcie z przeszłości. Była uroczym dzieckiem

Zuzanna Borucka jest wzorem dla wielu młodych ludzi. Na Instagramie pokazuje swoje codzienne życie, dzięki czemu jej profil zgromadził prawie 900 tysięcy obserwujących. Borucka pokazała fanom jak wyglądała kilkanaście lat temu. Była urocza.
Share
Zuzanna Borucka pokazała urocze zdjęcie.
Zuzanna Borucka pokazała urocze zdjęcie.Źródło: Instagram.com
d124g5b

Zuzanna Borucka, znana również pod pseudonimami Banshee oraz Szalona Zuzia, na swoim instagramowym profilu zgromadziła niemal 900 tysięcy obserwatorów. Większość spośród nich stanowią nastolatki. Borucka dzieli się aktualnie przemyśleniami dotyczącymi odchudzania oraz efektami swojej przemiany. Jednak nie samą wagą i zdrowym odżywianiem człowiek żyje, dlatego też Zuzanna wrzuciła zdjęcie, na którym to miała zaledwie kilka lat. "Może troszkę dziarek przybyło, ale w sercu zawsze taka sama" - brzmiał opis do zdęcia.

Urocza fotka z dzieciństwa spodobała się obserwatorom. "Ale słodziak z Ciebie", "Jejku, jaka Ty jesteś śliczna", "Urocza Zuzia" - pisali fani. Trzeba przyznać, że Borucka rzeczywiście była pocieszną dziewczynką.

Internetowa gwiazda skupia się aktualnie na zmianie swojego wyglądu oraz poukładania sobie wszystkiego w swojej głowie. Zuzanna postanowiła zdrowo się odżywiać i wziąć do pracy na tyle mocno, by efekty starań były widoczne i długo się utrzymywały.

d124g5b

Podziel się opinią

Share
d124g5b
d124g5b