Trwa ładowanie...
d2utfxa

Zygmunt Chajzer opiekuje się 4 dzieci, które straciły rodziców. Walczy o ich lepszy byt

Zygmunt Chajzer, podobnie jak syn Filip, jest zaangażowany w akcje charytatywne. Okazało się, że od roku wspiera dzieci, które straciły rodziców w wypadku samochodowym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zygmunt Chajzer okazał pomoc potrzebującym.
Zygmunt Chajzer okazał pomoc potrzebującym. (AKPA)
d2utfxa

Dawny prowadzący teleturnieju "Idź na całość!" niedawno założył konto na Instagramie. "Mr. Ziggi" dzieli się na nim zdjęciami ze swojej aktywności, nie tylko zawodowej.

Ostatnia fotografia ukazuje 4 dzieci z wyprawkami szkolnymi. Sprawę wyjaśnił na swoim profilu Filip Chajzer.

"Mój szanowny tata od roku opiekuje się czwórką dzieci, które straciły rodziców w wypadku samochodowym w okolicy Otwocka. Zaangażował się totalnie, codziennie walczy o uśmiech tych wspaniałych dzieciaków, taki przyszyty dziadek" - napisał.

Charytatywna działalność Zygmunta Chajzera wzbudziła podziw fanów. "Brawa dla przyszywanego dziadka", "Tę dobroć macie chyba w genach zapisaną. Jestem pod wrażeniem" i "Oby to dobro powróciło do Was ze zdwojoną siłą" - pisali internauci.

d2utfxa

Jednak dziennikarzowi pewien problem nie daje spokoju. Sieroty mieszkają z babcią na powierzchni 16m2. Wnioskują o przydział większego mieszkania komunalnego. Według doniesień urzędników dopiero w 2020 r. zostaną wpisani na listę oczekujących na lokum.

Chajzerowie liczą na to, że nagłośnienie sprawy skróci dramat podopiecznych Zygmunta. Fani zaangażowali się w pomoc, proponując różne rozwiązania np. zbiórkę pieniężną.

d2utfxa

Podziel się opinią

Share
d2utfxa
d2utfxa