Trwa ładowanie...

Zygmunt Chajzer stanął na ślubnym kobiercu jako 22-latek. Jego pierwsze małżeństwo okrywa mgła tajemnicy

Zygmunt Chajzer ślubował miłość i wierność pierwszej żonie jeszcze jako 22-latek. Wtedy myślał, że tajemnicza nieznajoma, którą poprosił do tańca na balu przebierańców, będzie dla niego tą jedyną. Niestety życie napisało inny scenariusz.

Zygmunt Chajzer stanął na ślubnym kobiercu jako 22-latek. Niestety małżeństwo nie przetrwałoZygmunt Chajzer stanął na ślubnym kobiercu jako 22-latek. Niestety małżeństwo nie przetrwałoŹródło: AKPA
d2kdydd
d2kdydd

Życie prywatne Zygmunta Chajzera dla wielu wciąż jest tajemnicą. Choć ten od lat jest związany z Dorotą Chajzer, z którą doczekał się syna Filipa i córki Weroniki, to niektórzy mogą nie kojarzyć, że wcześniej planował przyszłość z inną kobietą. Przed laty był bowiem mężem Leny, która urodziła mu córkę, Karolinę.

Tajemnicze pierwsze małżeństwo Zygmunta Chajzera

Pierwsze małżeństwo Chajzera do dziś jest w dużej mierze owiane tajemnicą. Miłość sprzed lat Zygmunt poznał na balu przebierańców, gdzie zaprosił do tańca piękną nieznajomą. Już wtedy zrozumiał, że są sobie pisani, a ich relacja potoczyła się bardzo szybko.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Filip Chajzer komentuje co dalej z "Idź na całość".

Nie zwlekali ze ślubem i w 1976 roku byli już mężem i żoną. Dziennikarz był wtedy bardzo młody, bo miał zaledwie 22 lata. Para nie czekała też z planami powiększenia rodziny i na świecie pojawiła się ich córka. Małżonkowie byli wniebowzięci, a Karolina była ich oczkiem w głowie.

Zygmunt Chajzer na planie show "Ananasy z mojej klasy" AKPA
Zygmunt Chajzer na planie show "Ananasy z mojej klasy"Źródło: AKPA

Wkrótce Zygmunt zaczął snuć plany na przyszłość - tym razem zawodową. Po maturze poszedł na AWF, jednak to studia podyplomowe z dziennikarstwa uświadomiły mu, czym naprawdę chce się zajmować. Kolejnym punktem w jego karierze był debiut w Programie Pierwszym Polskiego Radia.

d2kdydd

Praca w mediach skutkowała nie tylko rozpoznawalnością, lecz także... nową miłością. Niestety młodzieńcze małżeństwo Zygmunta z Leną nie przetrwało, jednak w 1983 roku podczas wyborów Miss Lata z Radiem poznał Dorotę, która wyraźnie wpadła mu w oko. Gdy się w sobie zakochali, Chajzer był już po rozwodzie z pierwszą żoną. Rok później on i Dorota stanęli na ślubnym kobiercu, tworząc parę na wiele lat.

Młodzieńcza miłość Chajzera do dziś pozostaje jednym z bardziej tajemniczych szczegółów jego życiorysu. Dziennikarz nie porusza tematu byłej żony w wywiadach, ona również nigdy nie zabiegała o uwagę ze strony mediów.

Zygmunt Chajzer AKPA
Zygmunt ChajzerŹródło: AKPA
d2kdydd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kdydd