ycipk-18p046
News

Justyna Żyła ma nowego faceta? Była żona skoczka komentuje plotki

Skoro miliony emocjonowały się "popisami" Justyny Żyły w "Tańcu z gwiazdami", to nikogo nie powinno dziwić zainteresowanie jej życiem uczuciowym. Czy informacja, że ma nowego absztyfikanta, jest prawdziwa? Była żona skoczka w końcu komentuje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna Żyła wykorzystuje swoje 5 minut sławy
Justyna Żyła wykorzystuje swoje 5 minut sławy (ONS.pl)
ycipk-18p046

Pod koniec kwietnia 2019 r. w sieci gruchnęła informacja:

- Justyna od pewnego czasu regularnie spotyka się z pewnym mężczyzną, którego poznała na planie "Tańca z gwiazdami" – donosił uprzejmie informator pewnego portalu.

CZYTAJ TEŻ: Justyna Żyła prezentuje nową fryzurę. "Wiosenne zmiany"

ycipk-18p046

Wprawdzie osoba z otoczenia Justyny Żyły podkreślała, że za wcześnie na mówienie o związku, to jednocześnie zapewniła, że "mają się ku sobie", a rodzice byłej żony skoczka "bardzo go polubili".

Prawdziwość tych sensacyjnych doniesień postanowiła zweryfikować redaktorka serwisu Plotek. Czy Justyna Żyła rzeczywiście ma nowego faceta?

- Właśnie go szukam. Nawet się doczytałam, że mój tata go zaakceptował, a nawet nie chce mi powiedzieć ani grama prawdy, gdzie on jest, co się z nim dzieje. Nie wiem, szukam człowieka - kpi Żyła.

Możliwości są dwie – albo wcześniejsze doniesienia rzeczywiście są bzdurą, albo Justyna coś kręci. Jedno jest pewne – temat na pewno jeszcze wróci.

ycipk-18p046

ZOBACZ TEŻ: Wielkanoc Justyny Żyły. "Porzucone żony odnalazły wspólny język" (KLIKA PUDELKA)

ycipk-18p046
ycipk-18p046