Trwa ładowanie...
Anella
04-01-2018 13:17

"Żywa Barbie" pozuje nago pod prysznicem. "Po mym idealnym ciele spływa jeszcze bardziej nie tylko hejt"

Anella od samego początku, kiedy udzieliła wywiadów udowadnia, że nie przejmuje się falą hejtu. Komunikaty te podaje za pomocą swojego profilu na Instagramie. Tym razem zdecydowała się na opublikowanie zdjęcia nago.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Żywa Barbie" pozuje nago pod prysznicem. "Po mym idealnym ciele spływa jeszcze bardziej nie tylko hejt"Źródło: Instagram.com
d28ymda

Anella za pierwszym razem udzieliła wywiadu w "Dzień Dobry TVN". Od tego momentu wszystkie serwisy zaczęły opisywać jej osobę. Nieco później pojawiła się w konkurencyjnej stacji w "Pytanie na śniadanie” rozmawiając o swoich kontrowersyjnych zmianach w wyglądzie i wciąż zapewniając, że wszystkie swoje działania związane z wyglądem ma pod kontrolą i robi to świadomie. - Zdrowy rozsądek to podstawa. Uważam, że moje usta oraz piersi są okej. Komu mają się podobać, to się podobają. Kto mnie zna, ten wie jaka jestem w środku. Jakim jestem człowiekiem i co potrafię zrobić dla kogoś. Jeżeli ktoś ma mnie lubić, polubi mnie taką, jaką jestem - mówiła w jednym z wywiadów.

Anella systematycznie mierzy się z hejtem i publikuje kolejne zdjęcie. Coraz bardziej kontrowersyjne.

- Doskonały Plastik rządzi , a pod prysznicem wszystko po mym idealnym ciele spływa jeszcze bardziej nie tylko hejt - napisąła pod zdjęciem.

Anella pozuje pod prysznicem. Instagram.com
Anella pozuje pod prysznicem. Źródło: Instagram.com
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d28ymda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28ymda