Trwa ładowanie...
d3a9dpa

12-letni fan zespołu Tool chciał zwolnienie z lekcji z powodu koncertu. Niesamowita reakcja nauczyciela

Zespół Tool ma lojalne grono fanów w każdej grupie wiekowej. Wśród nich jest pewien 12-latek, który nie poszedł na lekcje z powodu koncertu swojej ulubionej grupy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
12-letni fan zespołu Tool chciał zwolnienie z lekcji z powodu koncertu. Niesamowita reakcja nauczyciela
12-letni fan zespołu Tool chciał zwolnienie z lekcji z powodu koncertu. Niesamowita reakcja nauczyciela (Materiały prasowe)
d3a9dpa

Tool kazał czekać swoim fano aż 13 lat na kolejne wydawnictwo. Nowy album grupy “Fear Inoculum” ukazał się 30 sierpnia 2019 r. W celu promocji najnowszego krążka zespół rusza w trasę koncertową. Jak się okazało, zobaczenie grupy dla niektórych może stanowić duży problem.

12-letni fan zespołu chciał wybrać się na koncert zespołu w Houston. Niestety, oznaczałoby to, że musiałby opuścić zajęcia w szkole. Rodzice chłopca postanowili napisać do jego nauczyciela z prośbą o zwolnienie syna z lekcji, żeby mógł zobaczyć Toola. Odpowiedź pedagoga była bardzo zaskakująca.

"Jeśli jest jakiś dobry powód na opuszczenie szkoły to jest nim Tool. Moja odpowiedź brzmi: Zabierzcie mnie ze sobą!" - odpowiedział nauczyciel.

d3a9dpa

"Jestem szalenie zazdrosny, że idzie na koncert i nie ukarzę go za to, że opuści zajęcia przez Toola. Podoba mu się ich nowa płyta?" - dodał.

ZOBACZ TAKŻE: Michał Szpak czule o Margaret: "Czasami sobie dogryzamy"

d3a9dpa

Podziel się opinią

Share

d3a9dpa

d3a9dpa