Trwa ładowanie...

Aaron Carter poważnie chory. Stwierdzono zaburzenia osobowości, schizofrenię i napady lękowe

Aaron Carter przyznał, że zdiagnozowano u niego duże problemy ze zdrowiem psychicznym. Amerykański wokalista cierpi na schizofrenię, zmaga się ze stanami lękowymi. Stwierdzono też, że ma różne osobowości. Przypisano mu sporo leków.

Aaron Carter poważnie chory. Stwierdzono zaburzenia osobowości, schizofrenię i napady lękoweŹródło: Getty Images
d2iqj9e
d2iqj9e

Aaron Carter chory psychicznie

Aaron Carter opowiedział w talk-show "The Doctors" o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym. Wyznał, że lekarze stwierdzili u niego schizofrenię i zaburzenie dysocjacyjne tożsamości. Szacuje się, że około 2 proc. światowej populacji doświadcza rozdwojenia osobowości. Do tego piosenkarz zmaga się z napadami lęku i niepokoju.

Amerykański artysta dodał też, że lekarze przepisali mu wiele leków. Przyniósł je ze sobą do programu i pokazał prowadzącym. - To moja rzeczywistość. Nie mam nic do ukrycia - powiedział. Wśród zażywanych leków są alprazolam, kwetiapina, gabapentyna, hydroksyzyna, trazodon, omeprazol. Mają one działanie antydepresyjne, uspokajające i przeciwpsychotyczne.

ZOBACZ TEŻ: Britney Spears ma poważne problemy

Aaron Carter martwi się o mamę

Aaron Carter pojawił się w "The Doctors" 2 lata temu. Jak sam mówi, wtedy "lekarze uratowali mu życie", wyciągając z uzależniania od narkotyków. Teraz wystąpił razem ze swoją mamą, której chce pomóc w walce z uzależnieniem od alkoholu. Przyznał, że bardzo się boi o jej zdrowie i życie. - Budzi się o 5 rano i pije całą butelkę wódki. Jestem jedyną osobą, która ją wspiera. Widziałem ją w najbardziej szalonym, toksycznym i niezdrowym środowisku na świecie - mówił artysta.

d2iqj9e

Jego mama stwierdziła w rozmowie z prowadzącymi, że jej obawy o swoje życie są podobne jak syna. - Naprawdę nie chcę umrzeć - powiedziała Jane Carter.

Aaron Carter twierdzi, że specjaliści z "The Doctors" są jedynymi na świecie, którzy są w stanie pomóc jego mamie.

Cała rozmowa z Aaronem i Jane Carterami zostanie wyemitowana w czwartek 12 i piątek 13 września. Talk-show "The Doctors" można oglądać na terenie USA, Kanady, Meksyku, Australii, Irlandii, Szwecji i Finlandii.

Kim jest Aaron Carter?

Aaron Carter to amerykański piosenkarz muzyki pop. Swój pierwszy album nagrał w wieku 9 lat. Gra na perkusji, gitarze i saksofonie. W latach 2002-2003 był związany z Hilary Duff. Wystąpił też w amerykańskiej wersji programu "Taniec z gwiazdami". W grudniu skończy 32 lata.

d2iqj9e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2iqj9e