Trwa ładowanie...
d4ljzor

Aaron Carter w szpitalu. Z jego zdrowiem psychicznym coraz gorzej

Aaron Carter, znany amerykański wokalista znowu podupadł na zdrowiu. Tym razem sytuacja jest naprawdę dramatyczna – muzyk trafił do szpitala po napadzie psychotycznym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aaron Carter przyznał, że cierpi na schizofrenię
Aaron Carter przyznał, że cierpi na schizofrenię (Getty Images)
d4ljzor

Dwa miesiące temu Aaron Carter zdobył się na osobiste wyznanie w jednym z programów rozrywkowych. Gwiazdor przyznał, że od lat zmaga się z chorobami psychicznymi – lekarze mieli stwierdzić u muzyka schizofrenię, stany lękowe oraz osobowość mnogą. Mężczyzna przyjmuje wiele leków, które mają działanie antydepresyjne, uspokajające i przeciwpsychotyczne.

ZOBACZ TEŻ: Nagrody Peoples Choice: tak wyglądają kulisy czerwonego dywanu

Jednak w ciągu ostatnich kilku tygodni stan zdrowia Aarona Cartera znacznie się pogorszył, a fani mają powód do zmartwień. Starszy brat, Nick (jeden z członków popularnego w latach 90. boys bandu Backstreet Boys) wystosował wobec wokalisty sądowy zakaz zbliżania się. 31-latek wielokrotnie groził jego ciężarnej żonie. Carter na forum publicznym oskarżył również swoją siostrę o gwałt. Do aktów seksualnych miało dochodzić, kiedy artysta był dzieckiem.

d4ljzor

Sytuacja jest dramatyczna, co potwierdza tylko ostatnie zdjęcie, które Aaron Carter umieścił na swoim profilu instagramowym. Widzimy na nim muzyka śpiącego w szpitalnym łóżku. Artysta podpisał ujęcie słowami: "Mamusia się tobą zaopiekuje".

Mamy nadzieję, że 31-latek otrzyma pomoc i szybko wróci do zdrowia.

d4ljzor

Podziel się opinią

Share
d4ljzor
d4ljzor