ycipk-3653to

Adam Nowak rozwiódł się z żoną. Dostał prawa do opieki nad dziećmi

Adam Nowak jest muzykiem zespołu Raz, Dwa, Trzy. I głównie znamy go z jego scenicznych wystąpień. Niewiele osób wie, jak wygląda życie prywatne muzyka. Dopiero niedawno opowiedział o trudach wychowywania dzieci i rozwodzie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adam Nowak opowiedział o dzieciach
Adam Nowak opowiedział o dzieciach (East News)
ycipk-3653to

Krzysztof Skórzyński, dziennikarz TVN, właśnie wydał swoją książkę "Świat na głowie. Rozmowy z ojcami o największym wyzwaniu życia". Wewnątrz znajdują się rozmowy z ojcami o trudach związanych z wychowywaniem dzieci.

Adam Nowak z byłą żoną ma czwórkę dzieci: 25-letnią Zofię, 20-letnią Basię, 24-letniego Jana i 16-letniego Stanisława. Najmłodszy z synów zdecydował, że po rozwodzie rodziców chce mieszkać z ojcem. Sąd przychylił się do prośby nastolatka.

ZOBACZ: Eleganccy Misiek Koterski i Marcela Leszczak zadzierają nogi do pocałunku

ycipk-3653to

Nowakowie wzięli ślub w 1992 r. Po ponad dwudziestu latach zdecydowali się na rozwód.

- Dostałem opiekę nad najmłodszym synem, szesnastolatkiem. Jestem ojcem Polek, bardziej ojciec poległ... Trafiłem na sąd, który bierze pod uwagę ojca - wyznał Adam Nowak w rozmowie z Krzysztofem Skórzyńskim.

Stanisław nie chciał mieszkać razem z nowym partnerem mamy. To do niego należała ostateczna decyzja.

ycipk-3653to

- On miał głos decydujący. Była małżonka poznała nowego partnera i wyszła za mąż, a syn powiedział, że nie chce mieszkać z nimi, tylko ze mną. Sąd to wziął pod uwagę. Myślę więc, że nie dostałbym tej opieki, gdyby nie zdecydowana postawa syna.

W książce Krzysztofa Skórzyńskiego pojawiają się też rozmowy z innymi znanymi ojcami. Wśród nich Bartek Królik, Michał "Misiek" Koterski, Przemysław Saleta i Cezary "Cezik" Nowak.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3653to

ycipk-3653to
ycipk-3653to