ycipk-ujlrvm

Agata Młynarska zachwala byłego męża. "Jest moim przyjacielem"

Agata Młynarska ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. I choć uważa rozwód za bolesne i trudne przeżycie, to wierzy, że można z byłym żyć w zgodzie. Sama jest tego najlepszym przykładem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Młynarska żyje w dobrej komitywie z byłym mężem
Agata Młynarska żyje w dobrej komitywie z byłym mężem (East News)
ycipk-ujlrvm

Młynarska od 5 lat jest żoną biznesmena Przemysława Schmidta. Wcześniejsze małżeństwo prezenterki przetrwało zaledwie rok, a najdłużej żyła u boku historyka Leszka Kieniewicza, z którym ma dwóch dorosłych synów. Rozwiedli się w 1993 r. po 10 latach małżeństwa, ale to rozstanie nie zakończyło ich przyjaźni.

Obejrzyj: Młynarska wspiera rozwódki: "Sama przez to przeszłam. Każda z nas ma swój Mount Everest"

ycipk-ujlrvm

- Znam bardzo dużo osób, które utrzymują dobre kontakty ze swoimi byłymi małżonkami. W wielu przypadkach możliwe są nawet autentyczne przyjaźnie – mówiła Młynarska "Faktowi". Sama jest przykładem takiej przyjaźni, bo o pierwszym mężu wyrażała się w samych superlatywach.

Zobacz także: Młynarska: "Coś przeżyłam w życiu. Wiem, że na końcu tunelu jest światło"

- Jest wspaniałym człowiekiem, niezwykle serdecznym, bardzo dobrze wychowanym, przyjacielem – wyznała prezenterka. Dlaczego więc doszło do rozstania? - Problem w tym, że nie byliśmy dla siebie stworzeni – odpowiedziała Młynarska, która wykorzystała swoje doświadczenie do wspierania kobiet po rozwodzie w programie "Eks-tra zmiana".

Zobacz także: Agata Młynarska gratuluje Sekielskiemu. W komentarzach burza

ycipk-ujlrvm
Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-ujlrvm

ycipk-ujlrvm
ycipk-ujlrvm