Trwa ładowanie...
d373w53

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska mogą się rozejść. Są doniesienia o kryzysie w związku

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska mają przechodzić w swoim związku kryzys. Może być on na tyle poważny, że grozi im rozpad związku. Na razie aktorka przestała obserwować swojego chłopaka na Instagramie, ale między nimi może być dużo gorzej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska są parą od ponad 2 lat
Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska są parą od ponad 2 lat (ONS.pl)
d373w53

Jak podaje pudelek.pl, Wiktoria Gąsiewska nie obserwuje już na Instagramie Adama Zdrójkowskiego. Między młodymi tliła się iskierka miłości dość długo, bowiem ponad 2 lata. Dotychczas związek ten był pozbawiony skandali i problemów. Jednak teraz zapanował pierwszy kryzys w tej relacji.

Według źródła Pudelka Gąsiewska w piątek 6 grudnia na planie serialu TVP "Rodzinka.pl" wpadła w histerię i nie mogła się uspokoić blisko godzinę. Miała pokłócić się ze Zdrójkowskim i się popłakać.

ZOBACZ TEŻ: Jacek Kurski o filmie "Zenek": To dopełnienie naszego wachlarza zaangażowań"

Zdrójkowski na razie zdementował te doniesienia. Pozostaje czekać na rozwój wydarzeń między młodymi w najbliższych dniach.

Przypomnijmy, że Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska wygrali wiosną tego roku program TVP "Dance Dance Dance". Wtedy to przekonali też fanów o sile ich miłości, wydawała się ona szczera, prawdziwa.

d373w53

Podziel się opinią

Share

d373w53

d373w53