Trwa ładowanie...

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska mogą się rozejść. Są doniesienia o kryzysie w związku

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska mają przechodzić w swoim związku kryzys. Może być on na tyle poważny, że grozi im rozpad związku. Na razie aktorka przestała obserwować swojego chłopaka na Instagramie, ale między nimi może być dużo gorzej.

Share
Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska mogą się rozejść. Są doniesienia o kryzysie w związku
Źródło: ONS.pl
d15f2fy

Jak podaje pudelek.pl, Wiktoria Gąsiewska nie obserwuje już na Instagramie Adama Zdrójkowskiego. Między młodymi tliła się iskierka miłości dość długo, bowiem ponad 2 lata. Dotychczas związek ten był pozbawiony skandali i problemów. Jednak teraz zapanował pierwszy kryzys w tej relacji.

Według źródła Pudelka Gąsiewska w piątek 6 grudnia na planie serialu TVP "Rodzinka.pl" wpadła w histerię i nie mogła się uspokoić blisko godzinę. Miała pokłócić się ze Zdrójkowskim i się popłakać.

d15f2fy

ZOBACZ TEŻ: Jacek Kurski o filmie "Zenek": To dopełnienie naszego wachlarza zaangażowań"

Zdrójkowski na razie zdementował te doniesienia. Pozostaje czekać na rozwój wydarzeń między młodymi w najbliższych dniach.

Przypomnijmy, że Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska wygrali wiosną tego roku program TVP "Dance Dance Dance". Wtedy to przekonali też fanów o sile ich miłości, wydawała się ona szczera, prawdziwa.

d15f2fy

Podziel się opinią

Share
d15f2fy
d15f2fy