Trwa ładowanie...
d2zogjf

Adam Zdrójkowski ma zaledwie 19 lat. Prowadzi dochodowy biznes

Adam Zdrójkowski rok temu otworzył bar w centrum Warszawy. Doskonale sobie zdaje, że kariera w mediach może być chwilowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adam Zdrójkowski wie, że show-biznes bywa kapryśny
Adam Zdrójkowski wie, że show-biznes bywa kapryśny (ONS.pl)
d2zogjf

Adam Zdrójkowski ma zaledwie 19 lat, a już prowadzi swój własny biznes w centrum Warszawy. Niedawno młody aktor otworzył bar Rykowisko, który prowadzi wraz ze swoim wspólnikiem.

Przypomnijmy, że Wirtualna Polska jako pierwsza informowała o nowych planach zawodowych Adama Zdrójkowskiego. Okazuje się, że biznes idzie gwiazdorowi całkiem nieźle. W weekendy pojawia się tam sporo gości.

ZOBACZ: "Dance, dance, dance": Ćwierćfinał przerośnie Gąsiewską i Zdrójkowskiego?

W rozmowie z "Faktem" aktor zdradził, czy zdarza mu się pić alkohol z klientami.

d2zogjf

- Jakbym miał codziennie z kimś się tam napić, to pewnie byłbym alkoholikiem. Na szczęście zawsze, kiedy tam jestem, to przyjeżdżam samochodem. Wtedy mogę pokazać kluczyki i powiedzieć, że jestem samochodem. Ale w piątki i soboty, jak najbardziej zapraszam. Najczęściej jestem przy barze - powiedział.

Adam Zdrójkowski dał się poznać szerszej publiczności dzięki serialowi "rodzinka.pl". Gwiazdor zdobył tak dużą popularność i sympatię widzów, że jego kariera z dnia na dzień zaczęła nabierać tempa. Młody aktor wystąpił w "Tańcu z Gwiazdami", a potem wraz ze swoją dziewczyną w programie "Dance, Dance, Dance".

Teraz stawia na własny biznes. Jak sam przyznał, show-biznes nie jest na zawsze, dlatego trzeba mieć plan B.

d2zogjf

Podziel się opinią

Share
d2zogjf
d2zogjf