Trwa ładowanie...
d2xjaht

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska odpoczywają na rajskich wakacjach

Adam Zdrójowski i Wiktoria Gąsiewska to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Aktorzy mają zaledwie 20 lat, jednak podchodzą do swojego związku bardzo poważnie. Teraz pojechali razem na romantyczne wakacje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska wyjechali na wakacje
Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska wyjechali na wakacje (ONS.pl, Fot: Przemysław Błaszczyk)
d2xjaht

Fani skrzętnie śledzą związek dwóch wschodzących polskich gwiazd – Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej. Oboje idą jak burza, a media rozpisują się o tym, że dzięki zdobytej popularności 20-latkowie już zdążyli zarobić krocie. Gąsiewska i Zdrójkowski poznali się na planie serialu "Rodzinka.pl". Grali tam parę, a uczucie przeniosło się z ekranu do rzeczywistości.

ZOABZ TEŻ: Gąsiewska: "Adam utrzymuje, że mu się zawsze podobałam"

Adam i Wiktoria nie należą do gwiazd, które ukrywają swój związek przed opinią publiczną. Wręcz przeciwnie, na ich profilach instagramowych nie raz pojawiały się wspólne zdjęcia, które rozczulały obserwatorów. To właśnie dzięki aktywności aktorów w social mediach wiemy, że obecnie przebywają razem na romantycznych wakacjach w Izraelu.

d2xjaht

Zdrójkowski opublikował zdjęcie z plaży z podpisem: "Prawie tak samo fajnie jak nad Bałtykiem".

Natomiast Gąsiewska dodała na swoje instastory fotkę z plaży oraz ze wspólnej kolacji.

   Instagram.com
   Instagram.com

Aktorzy nie ukrywają, że często są zasypywani pytaniami o ślub. Oboje wciąż powtarzają, że to jeszcze nie czas na tak poważne decyzje. Jednak fani wiedzą swoje, a w komentarzach pod zdjęciami z wakacji już pojawiły się spekulacje o zaręczynach. Czy Zdrójkowski właśnie w Tel Awiwie poprosi Gąsiewską o rękę? Nie wiadomo. Jedno jest pewne – plotki szybko nie ucichną.

d2xjaht

Podziel się opinią

Share

d2xjaht

d2xjaht